Jump to content

Neon Czerwony

Recommended Posts

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem tych pięknych rybek :D. Mam pytanie w związku z tym. Jak im urozmaicić diete?. Póki co podaję im tylko pokarm suchy, nie wiem czy na mrożoną ochotkę zwróciły uwage. Przeczytałem o "posiekana wątroba wołowa lub cielęca", to ma być jakieś ugotowane, czy jak?. Jak to przygotować?. Proszę o jakieś szczegółowe informacje. Z góry dzięki i pozdrawiam.

Powinniśmy wszystkim rybkom jak najbardziej urozmaicać dietę. Ja oprócz płatków Tropicala Supervit podaję swoim pupilkom spirulinę, dafnie oraz mrożonki - czarne larwy komara, ochotkę, dafnie, artemię, można kupić również serca wołowe. Wszystko to naturalnie w niewielkiej ilości, co kilka dni co innego podawać :) Zamiast samemu się męczyć, siekać, gotować itd. zapytaj w zoologiku, napewno coś z mrożonek dostaniesz.

Dzięki wielkie!. Jutro przejdę się do zoologika.Czy z tego co wymieniliście (po za mrożoną ochotką i pokarmami płatkowanymi) skorzystają też barwniaki, kiryski panda i L168 (Dekeyseria brachyura)?. Bo daję wszystkim tylko te suche pokarmy tetry i ochotke, cieszyłoby mnie, jakby inne ryby też skorzystały.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...