Skocz do zawartości

Czy ktoś wie co to za pielęgnica???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mój poprzedni wątek o tym samym temacie został z niewiadomych dla mnie powodów zablokowany.

Czy dlatego,że moderator podał, odpowiedź na moje pytanie,czy może z powodu pomylenia działów przezemnie? Nie wiem. W każdym razie moderator jest w błędzie, moja ryba to nie jest cichlasoma festae. Po intensywnych poszukiwaniach na forach zagranicznych o tematyce tylko i wyłącznie pielęgnic okazało się, że jest to cichlasoma urophthalmus "Mayan cichlid".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pawiooka? Być może się mylę, więc proszę o wyrozumiałość, a zwłaszcza moderatorów.

http://www.superakwarium.pl/galeria/ima ... 448730.JPG

Uderzające podobieństwo. :zamieszany:

Nie wiesz, nie strzelaj.

 

Nie wiem kto zamykał stary temat, pewnie zaraz sprawdzę, ale ten "chwalę się odkryłem co to za ryba", raczej też powinien być zablokowany, bo do czego on ma prowadzić?

 

Dlaczego nie zamknę? Bo jesteś w błędzie i to nie cichlasoma urophthalmus. Ponad wszelką wątpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

JEst to Festae, nie wierzysz, nie musisz. Przekonasz sie jak dorosnie.

Jak na razie to moja cichlasoma urophtalmus/festae za cholerę nie chce przypominać tej drugiej, a wygląda dokładnie jak urophtalmus ze zdjęć na wielu stronach o tematyce pielegnic. Poza tym informację o tym,że to urophtalmus otrzymałem od ichtiologa z uniwersytetu w USA. Została ona potwierdzona przez kilku innych fanatyków pielęgnic,więc...?

 

Pozdrawiam bez jadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam kiepski aparat i dlatego foto nie jest precyzyjne,ale zamieszczę aktualne zdjęcie za ok tydzień,bo teraz jestem na wyjeździe.

 

Edit:

post-6960-13685166117238_thumb.jpgOto inne zdjęcia tej ryby,ale sprzed pól roku,chociaż niewiele się zmieniła od tamtej pory,teraz jest troszkę bardziej różowa.

 

6.2. Jeżeli czas od napisania ostatniego postu nie przekracza 24h, oraz nie został on poprzedzony postem innego użytkownika, należy używać opcji „edytuj”. // Atreyu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...