Skocz do zawartości

[112l] Zielony Zakątek


agunia997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Przed przycinką było ciemno.. dolne partie roślin nie miały lekko :P

Te bystrzyki są chyba 3.. niedobitki, które pływają tutaj już pewien czas.. czekają aż ich właściciel wreszcie szkło im przygotuje porządnie ;)

Nie pisałam o nich, bo są 'na przechowaniu' .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako, że niedawno padł mi bettasek (samiec), a pomogła mu w tym samiczka.. Obskubała go doszczętnie z płetw i biedak się męczył.. aż padł.. Niestety :(

 

No, ale wczoraj będąc w zoologu znalazłam następcę :)

 

Mój śliczny brzydal :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Tak naprawdę to ciężko kolor na zdjęciu ukazać, ale najbardziej zbliżona kolorystyka jest tutaj:

 

Dołączona grafika

 

Zdjęcie maarne, ale tylko tutaj widać barwy jakie ma :)

 

Dzisiaj już buszuje po akwa.. zbudował gniazdo i ugania się za panienkami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sverting, barwa to już dziś jest ciekawsza. Zadomowił się.. szał tarła i wgl.. Ciężko na zdjęciu kolor wychwycić.. ten jest nie do opisania nawet hehe. To młodziak jeszcze.. ma czas na pełne wybarwienie się.

 

Luna, dziękuję w imieniu bettaska :) Co prawda szary to on nie jest, ale 'kołnierz' kontrastuje tak czy siak.

 

Agata, wczoraj to on mi się tak do aparatu stroszył :D Co do młodych.. no dzisiaj cały dzień zaganiał panienki pod gniazdo, ale w ogólnym akwa to ciężko może być z odchowem. Ja tam nie ingeruję. Niech się uczy. No te panienki, które zostały są spokojne. Tamtej zadziory już nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była śliczna.. i zachciało się jej 'latać'.. :( Niestety.. gdybym była wtedy w domu to by się to tak nie skończyło, no ale cóż.

Będę poszukiwała następczyni hehe.

 

Heheh no te Twoje bojki.. HM, CT.. szkoda by było gdyby ich nie było :D

Masz 200 l, masz 60l.. zalej jeszcze jakąś kosteczkę. Wtedy w tych mniejszych dać po bojku.. :D No a w 200l wg planów ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

7273645.jpg

 

A tak sobie funkcjonuje akwa 112l :P.
Byłam na wyjeździe.. akwa przez 4 dni było pod opieką taty :D No i jak widać wszystko żyje, gra i śmiga.. itd.. :D

Kurka, na zdjęciu może słabo widać tą hydrocotylę z przodu, ale jest ładna już i rośnie nadal. Docelowo ma być gęstym trawniczkiem ;]

Nie wiem co tu pisać.. Zdjęcie musi wystarczyć ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no oczywiście będę polegała na tacie.

Podstawy żywienia obsady w akwa już zna.. podszkolę we wstrzykiwaniu EC.  No i w sumie tylko tyle.. bo będę w weekendy w domu więc podmiany itd zrobię sama :D

 

 

Heheh no nie może być taki busz, bo światła mało i dolne partie mogą zacząć mi się niszczyć dlatego tak umiarkowanie jest. Ale znając życie ten leń co to mnie często dopada.. pozwoli na busz.. bo nic tam nie robię jakoś teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejna aktualizacja :P

 

Nic tam nie zrobiłam chyba.. kiryski mi hydrocotylę wykopały.. pływa. Jedynie pojedyncze sadzonki się utrzymały.

 

Dokupiłam hygrophile corymbosę, świetna jest  :) Posadziłam ją za zwartką. Teraz słabo widoczna, ale jak urośnie... :P

 

Muszę przycinkę zrobić.. bo się busz robi. Ach to moje lenistwo :D

 

Dobra, koniec marudzenia.. zdjęcie:

 

7802749.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

564076_477742412338865_1174050389_n.jpg
Dawno nic nie pisałam itd.. brak czasu niestety. No ostatnio padł bojek, ale mam już następcę :D
Zdjęć akwa nie wrzucam, bo teraz zdziczało totalnie.. W sumie to i dobrze.. taka natura :D no ale jak trochę ogarnę je i będzie w miarę to do pokazania to będą zdjęcia :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

UP :)

 



Przygoda z bojkami w 112l się zakończyła ( samczyk w czer(wie)ni przesiedlony do 25l ), ponieważ przyszedł czas na coś innego... cheesy.gif

Barwniaki Czerwonobrzuche 1+1 .


< Zdjęcia niebawem>



W akwarium póki co trochę się zmieniło... Tylko Troszkę.
Nadal przy tych samych gatunkach roślin, bo w sumie trochę pokombinować lubię tongue.gif

 

 

post-6901-0-61213000-1401718345_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...