Jump to content

Red Cherry czy może być z takimi rybami ?


Jasio
 Share

Recommended Posts

Witam, mam pytanie mam ok 30 krewetek RC czy można je trzymać w jednym zbiorniku z zbrojnikami niebieskimi zamierzam kupić 2szt ok 3cm ? i czy można RC trzymać z otoskami i Gupikami ? Chodzi mi o to czy będą się dalej rozmnażać i czy malutkich krewetek mi nie ruszy nic ?

Link to comment
Share on other sites

Zbrojniki (nawet dorosłe) i Otoski krewetkom nie zagrożą. Gupiki natomiast dorosłych zdrowych krewetek również nie zjedzą...ale już maleńkie będą zjadały o ile nie znajda sobie ciekawszych zajęć i przekąsek. Jeśli w zbiorniku będą kryjówki do których gupiki się nie dostaną i sporo roślinności/mchów ..to część małych się uchowa i dorośnie.

Ma w tym wszystkim również znaczenie litraż...ale skoro planujesz mieć w akwa dwa Zbrojniki to rozumiem że minimum 120l to będzie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jak nie masz kryjowek i nie chcesz ich robic to daj mchy i bedzie ok. Doroslych nic nie zje a male krewety beda sobie radzic same i silne i sprytne zawsze sobie dadza rade. Pamietaj o zabezpieczeniu filtra przed ich wciagnieciem.

Link to comment
Share on other sites

Ale z drugiej strony to pytanie bylo o to czy moze miec krewety z konkretnymi rybami a nie czy moze je miec w takim czy takim litrazu. Nie to zebym sie czepial na czytanie pytan ze zrozumieniem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...