Skocz do zawartości

Czym karmic Glonojada?


kamil11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na twoje pytanie mogę ci odpowiedzieć ze zbrojniki ,glonojady możesz karmić tabletkami ja mam vitabin tropikal zajadają ,a co do domowych sposobów to ogórek marchewka sałata brokuł i jabłko to dawałem najlepiej jadły jabłko i ogórka oprócz jabłka wszystko potraktuj wrzątkiem ogórka obierz, aha popatrz tutaj http://www.superakwarium.pl/glonojad-zb ... id799.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie polecam tabletek dla glonojada, gdyz u mnie po nich zawsze robila sie baaardzo metna woda ;/ Choc mozesz sprobowac, byc moze u ciebie tak nie bedzie... ;) Dodam, ze byly to tabletki sery :)

ja tabletkę tropikal daje raz na 3 dni oprócz tego płatkowane, larwy ochotek.Jeżeli nie dostaną pokarmów zielonych to mogą objadać szerokolistne liście roślin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie polecam tabletek dla glonojada, gdyz u mnie po nich zawsze robila sie baaardzo metna woda ;/ Choc mozesz sprobowac, byc moze u ciebie tak nie bedzie... ;) Dodam, ze byly to tabletki sery :)

ja tabletkę tropikal daje raz na 3 dni oprócz tego płatkowane, larwy ochotek.Jeżeli nie dostaną pokarmów zielonych to mogą objadać szerokolistne liście roślin.
Tak, zgadzam sie i wiem o tym :P po prosu mowie jaka sytuacja byla u mnie po wrzuceniu tabletek :) Osobiscie jestem zwolennikiem pokarmow naturalnych jesli chodzi o zbrojniki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj glonojad jest maly ma okolo 3 cm czy mogl by jesc same tabletki albo same jablko mi nie moze poobgryzac lisci rosliny bo moja roslinka nie ma lisci.Jablko trzeba obrac pokroic i dac do akwa czy inaczej.Ile razy dziennie dawac te tabletki?

PS Ecikgfc jak nazywa sie gatunek twojego glonojada ze zdjecia bo ja mam takiego samego tylko ze mniejszego a nie wiem jak sie nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj glonojad jest maly ma okolo 3 cm czy mogl by jesc same tabletki albo same jablko mi nie moze poobgryzac lisci rosliny bo moja roslinka nie ma lisci.Jablko trzeba obrac pokroic i dac do akwa czy inaczej.Ile razy dziennie dawac te tabletki?

PS Ecikgfc jak nazywa sie gatunek twojego glonojada ze zdjecia bo ja mam takiego samego tylko ze mniejszego a nie wiem jak sie nazywa.

rybom powinno się urozmaicać dietę tak jak pisałem a ten glonojad to jest plekostomus rosną duże ja miałem prawie 20 cm ale oddałem do większego aqua one powinny mieć najmniej 200 litrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest w zoologiku albo się nie zna albo wciskają aby kasa wpadła a nie zapytają nie doradzą po prostu kasa i tyle :ugeek::ugeek:

 

teraz dopiero zauważyłem twój zbiornik ma 10 litrów :o to albo rybki albo akwarium ze tak powiem załatwiaj większy baniak one poumierają mówię to nie ze złości ale ja mam 30 dla narybku i jest za mała, poważnie staraj się o większe aqua :ugeek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...