Skocz do zawartości

Obsada 140l


Rekomendowane odpowiedzi

A więc witam :D Kiedyś już miałem temat o obsadzie ale okazało się że chyba kupię trochę większy zbiornik więc czy do 140l (wym. 80x35x50) nadadzą się:

4 skalary(docelowo 1+1)

4 pielęgniczki ramireza(docelowo 1+1 lub 2+2 zobaczymy co się wylosuję :D )

1 Synodontis nigrita gold (chyba tak się to piszę to po prosty złoty opaczek)/10-12 kirysów panda

1+1 Zbrojnik niebieski (nie do czyszczenia po prostu mi się podobają)

10-15 Prystelka barwna

1+1 lub 1+2-3 Molinezja żaglopłetwa

 

Nie za wielka zupa rybna co o tym myślicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc witam :D Kiedyś już miałem temat o obsadzie ale okazało się że chyba kupię trochę większy zbiornik więc czy do 140l (wym. 80x35x50) nadadzą się:

4 skalary(docelowo 1+1)

4 pielęgniczki ramireza(docelowo 1+1 lub 2+2 zobaczymy co się wylosuję :D )

1 Synodontis nigrita gold (chyba tak się to piszę to po prosty złoty opaczek)/10-12 kirysów panda

1+1 Zbrojnik niebieski (nie do czyszczenia po prostu mi się podobają)

10-15 Prystelka barwna

1+1 lub 1+2-3 Molinezja żaglopłetwa

 

Nie za wielka zupa rybna co o tym myślicie :?:

Wielka zupa rybna.Jak już to taka obsada

 

parka ramirez

zbrojnik niebieski parka

20 prystylka barwna

1+2 molinezja

8 kirysków wybierz gatunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: Z chęcią Ci pomogę. Co do obsady powinna być taka:

2 skalary (nie 4!)

Synodontis nigrita gold (to NIE jest mieszanka wielkopłetwego, trymamgo w 100 już od roku i czuje się DOSSKONALE ;) )

6 kirysków panda, choć synodontis 2 razy lepiej wyczyści akwa :D . Zresztą synodontis może je pożreć.

1 zbrojnik niebieski

Molinezja żaglopłetwa 1+2

 

Pielęgniczka- nie, musisz wybrać między skalarami a pielęgniczkami, a dużo mądrzejsze i ładniejsze są skalarki :D .

Prystelka- nie, jeśli zdecydujesz się na Synodontis. Rosną one do 30 cm i zjedzą te rybki.

Ja walczyłabum o giętkozęba na twom miejscu. Są wspaniałe. Tak na marginesie- jak się dowiedziałeś, że takie ryby istnieją :?::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: Z chęcią Ci pomogę. Co do obsady powinna być taka:

2 skalary (nie 4!)

Synodontis nigrita gold (to NIE jest mieszanka wielkopłetwego, trymamgo w 100 już od roku i czuje się DOSSKONALE ;) )

6 kirysków panda, choć synodontis 2 razy lepiej wyczyści akwa :D . Zresztą synodontis może je pożreć.

1 zbrojnik niebieski

Molinezja żaglopłetwa 1+2

 

Pielęgniczka- nie, musisz wybrać między skalarami a pielęgniczkami, a dużo mądrzejsze i ładniejsze są skalarki :D .

Prystelka- nie, jeśli zdecydujesz się na Synodontis. Rosną one do 30 cm i zjedzą te rybki.

Ja walczyłabum o giętkozęba na twom miejscu. Są wspaniałe. Tak na marginesie- jak się dowiedziałeś, że takie ryby istnieją :?::D

Giekkoząba :shock: Przecież to ryba do większych akwari . A reszta obsady jest ok. Pielegniczki są ładniejsze .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...