Jump to content

Obsada 140l

Recommended Posts

A więc witam :D Kiedyś już miałem temat o obsadzie ale okazało się że chyba kupię trochę większy zbiornik więc czy do 140l (wym. 80x35x50) nadadzą się:

4 skalary(docelowo 1+1)

4 pielęgniczki ramireza(docelowo 1+1 lub 2+2 zobaczymy co się wylosuję :D )

1 Synodontis nigrita gold (chyba tak się to piszę to po prosty złoty opaczek)/10-12 kirysów panda

1+1 Zbrojnik niebieski (nie do czyszczenia po prostu mi się podobają)

10-15 Prystelka barwna

1+1 lub 1+2-3 Molinezja żaglopłetwa

Nie za wielka zupa rybna co o tym myślicie :?:

Synodontis gold to hybryda, czesto mieszaniec wielkopłetwego. Nie nadaje się do tego baniaka.

Skalar jedna parka

Coś stadnego co max 5cm (ok. 10sztuk)

Ramirezy 1+1 / Kiryski 5 sztuk.

A więc witam :D Kiedyś już miałem temat o obsadzie ale okazało się że chyba kupię trochę większy zbiornik więc czy do 140l (wym. 80x35x50) nadadzą się:

4 skalary(docelowo 1+1)

4 pielęgniczki ramireza(docelowo 1+1 lub 2+2 zobaczymy co się wylosuję :D )

1 Synodontis nigrita gold (chyba tak się to piszę to po prosty złoty opaczek)/10-12 kirysów panda

1+1 Zbrojnik niebieski (nie do czyszczenia po prostu mi się podobają)

10-15 Prystelka barwna

1+1 lub 1+2-3 Molinezja żaglopłetwa

Nie za wielka zupa rybna co o tym myślicie :?:

Wielka zupa rybna.Jak już to taka obsada

parka ramirez

zbrojnik niebieski parka

20 prystylka barwna

1+2 molinezja

8 kirysków wybierz gatunek

Więc tak: Z chęcią Ci pomogę. Co do obsady powinna być taka:

2 skalary (nie 4!)

Synodontis nigrita gold (to NIE jest mieszanka wielkopłetwego, trymamgo w 100 już od roku i czuje się DOSSKONALE ;) )

6 kirysków panda, choć synodontis 2 razy lepiej wyczyści akwa :D . Zresztą synodontis może je pożreć.

1 zbrojnik niebieski

Molinezja żaglopłetwa 1+2

Pielęgniczka- nie, musisz wybrać między skalarami a pielęgniczkami, a dużo mądrzejsze i ładniejsze są skalarki :D .

Prystelka- nie, jeśli zdecydujesz się na Synodontis. Rosną one do 30 cm i zjedzą te rybki.

Ja walczyłabum o giętkozęba na twom miejscu. Są wspaniałe. Tak na marginesie- jak się dowiedziałeś, że takie ryby istnieją :?::D

Więc tak: Z chęcią Ci pomogę. Co do obsady powinna być taka:

2 skalary (nie 4!)

Synodontis nigrita gold (to NIE jest mieszanka wielkopłetwego, trymamgo w 100 już od roku i czuje się DOSSKONALE ;) )

6 kirysków panda, choć synodontis 2 razy lepiej wyczyści akwa :D . Zresztą synodontis może je pożreć.

1 zbrojnik niebieski

Molinezja żaglopłetwa 1+2

Pielęgniczka- nie, musisz wybrać między skalarami a pielęgniczkami, a dużo mądrzejsze i ładniejsze są skalarki :D .

Prystelka- nie, jeśli zdecydujesz się na Synodontis. Rosną one do 30 cm i zjedzą te rybki.

Ja walczyłabum o giętkozęba na twom miejscu. Są wspaniałe. Tak na marginesie- jak się dowiedziałeś, że takie ryby istnieją :?::D

Giekkoząba :shock: Przecież to ryba do większych akwari . A reszta obsady jest ok. Pielegniczki są ładniejsze .

Prystelek WOGÓLE nie powinno być.

Bykom-ortografom STOP!!!!!!!

Bez komentarza. :zamieszany: :shock:

Ja proponuję tak:

giętkozęby 3-4

skalary 1+1

prystelki 15 albo molki 1+3 ;)

A rób jak uważasz :P

Daruję sobie synodontisa duży za duży kupię prystelki. Poza tym prystelki to nie takie najmniejsze rybki stadne więc nie jestem pewien czy zjadłby je synodontis.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...