Skocz do zawartości

Horror oglądałeś ciekawy tak ? Jaki ?


Rekomendowane odpowiedzi

Martyrys-w kategoriach horroru ten film narzuca mi się jako pierwszy,ale ostrzegam że film mocny i dość brutalny.

 

Eden lake

 

Za jeden z lepszych horrorów uważam też "REC" ale tylko pierwsza część,druga to porażka..

 

Hostel-obie części

 

"28 dni później"i kontynuacja tegoż filmu "28 tygodni później"

 

"Świt"-świat opanowany przez wampiry i skąd tu teraz brać krew :)

 

Domsday-fajnie się ogląda,ale jeżeli miałbym go rozpatrywać w kategori horroru to nie za bardzo.

 

Istota-fajna historyjka ale...no właśnie,jakoś za lekko mi się go oglądało,bardziej jak film przygodowy,jako horror bardzo mocno przereklamowany jak REC2.

 

Mam do obejrzenia jeszcze "The box" "Nienarodzony" "Lustra" "Zombiland"

 

Świt żywych trupów i Resydent evil-fajnie się ogląda te horrory,trzymają w napięciu,co do fabuły takie sobie,ostatnia część czyli czwarta Resydent Evil to zupełna porażka,chyba temat się im wyczerpał.

 

Silent Hill, Przypadek39,Wrota do piekieł-Filmy pod względem fabuły bardzo dobre,jako horrory jeszcze lepsze :)

 

Polecam to przejrzeć:

http://www.youtube.com/watch?v=2Ihq4-9uU-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe filmy według mnie to shutter (widmo z 2004r) - tylko oglądnij wersję z tajlandii. Bo inne są słabe..

No i też taki starszy film "Dom na Przeklętym Wzgórzu" czyli "House on Haunted Hill (1999r)"

stare ale chyba najfajniejsze filmy do których często wracam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne co piszą,labirynt fauna jest takim horrorem jak komediią :)

 

Komu podobała się ostatnia część resident evil i co myślicie o tym filmie-tak z ciekawości pytam.

Oglądał już ktoś ten Polski horror,nie pamiętam tytułu.Pamiętam że tytuł zaczyna się na literę f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...