Jump to content

regulamin


kumawiol
 Share

Recommended Posts

co to za łajza jest ta Natalia? regulamin zadawania pytań? chciałam się dowiedziec jak uratować rybki moich dzieci. sama to akwarium zakładałam, nie posiadajac dostatecznej wiedzy, ale brak tej wiedzy chyba nie wyklucza mnie żeby ją zdobyć. Jeden facet co potrafił do rzeczy odpowiedzieć i jemu dziekuję, a moderatorzy(Pani, bo Pan był kulturalny) radzę zająć się rybami, nie ludźmi

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Rozumiem wiele,naprawdę.

Jednak:

 

 

4. Wypowiedzi naruszające zasady kultury osobistej, treści pornograficzne, dyskryminacja innych użytkowników, oraz nakłanianie do nienawiści i kłótni, jak również rozpowszechnianie pirackich plików i obrażanie jest absolutnie zabronione.

4.1. Wszelkie konflikty zaistniałe pomiędzy użytkownikami forum należy rozwiązywać wyłącznie przez kontakt PW. Forum, nie jest miejscem do awantur.

 

 

2. Każdy użytkownik ma prawo odwołać się od decyzji moderatora do administratora forum poprzez kontakt PW. W sytuacji takiej trzeba dokładnie przedstawić swój problem.

 

3. Administratorzy i Moderatorzy Forum nie są od tego, aby uprzykrzać ludziom życie, tylko od utrzymywania porządku i wysokiego poziomu merytorycznego treści zawartych na Forum.

 

 

Zamykam temat i daję do kosza. Za obraźliwe zwroty w stosunku do innego użytkownika(moderatora) otrzymujesz ostrzeżenie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...