Skocz do zawartości

SAMICA ŁAPIE BOJKA ZA WELON CZY TO NORMALNE?


bojownik syjamski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM MAM ZBIORNIK 25L I 3SAMICZKI I JEDNEGO SAMCA,SAMIEC OD WCZORAJ BUDUJE GNIAZDO I ZBUDOWAC NIE MOŻE NIE WIEM DLACZEGO JAK JUZ JEST DUZO BABELKÓW TO ZA CHWILE PRZYCHODZ EI JUZ ICH NIE MA,OD WCZORAJ GANIŁ SAMICZKI DZISIAJ JUŻ DWIE GO CAŁY CZAS ŁAPIĄ ZA WELON I POWIEM SZCZERZE ŻE NAET WOBEC SIEBIE ZACHOWUJĄ SIE TAK JAKBY CHCIAŁY POKAZAĆ KTO TU RZĄDZI NIE WIEM CO ROBIC TE DWIE MAJĄ DUŻE BRZUCHY,BOJUŚ SIĘ CHOWA PRZED NIMI

 

Natalia1984: 6.3. Nie piszemy postów z wciśniętym klawiszem „caps lock”. Duże litery świadczą o krzyku, co nie jest tolerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO CO MAM ZROBIC BO MI GO SZKODA?

MIAŁ TAKI PIĘKNY WELON A TERAZ POSZARPANY

BYŁ TAKI SAMOTNY WIEC KUPIŁAM MU 3 SAMICZKI BO W SKLEPIE POWIEDZIANO MI ŻE ZAMĘCZY JEDNA MUSZA BYC TRZY

BO PRZECIEZ NIE MOŻE MIEC INNYCH RYB I TYM BARDZIEJ SAMCA

TE DWIE MAJĄ BRZUSZKI TEJ TRZECIEJ TROSZKĘ URUSŁ NIE WIEM CO BEDZIE DALEJ CZY MOGA SIE ZAGRYŚĆ?

 

Skoro masz głęboko gdzieś wielokrotne prośby moderatorów, to z upomnień przechodzimy na ostrzeżenia.

Po raz kolejny przypominam:

6.1. Zaleca się dbanie o poprawność gramatyczną i ortograficzną wypowiedzi. Jeśli nie jesteś w stanie używać polskich znaków diakrytycznych, poinformuj o tym w swoim podpisie.

6.3. Nie piszemy postów z wciśniętym klawiszem „caps lock”. Duże litery świadczą o krzyku, co nie jest tolerowane.

Przyznaje ostrzeżenie i 24h bana, to czas na przeczytanie regulaminu i przemyślenie pewnych spraw. // Atreyu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...