Jump to content

Recommended Posts

Co myślicie o CO2 płynnym czy jest tak samo dobre jak z butli czy jednak sa jakieś różnice. Nigdy nie stosowałem a chce poruszyć moje roślinki do życia zestaw z butlą troche odstrasza ceną a płynne nie jest takie drogie prosze o komentarz.

Link to comment
Share on other sites

Butli nie miałem więc się nie wypowiadam. Co do co2 w płynie stosowałem EasyCarbo i zmiany były bardzo widoczne rośliny ruszyły już po kilku dniach stosowania i krasnorosty zaczęły ustępować. Moim zdaniem jest to bardzo dobry produkt godny polecenia.

Link to comment
Share on other sites

To nie jest płynne CO2, tylko węgiel.

Stosowałam Easy Carbo razem z bimbrownią, efekt super. Po pewnym czasie zrezygnowałam z dozowania CO2 z bimbrowni i teraz stosuję Easy Carbo (+ inne nawozy) i różnicy nie widać, nie zauważyłam, żeby rośliny odczuły brak CO2. Tak więc szczerze polecam ;)

Link to comment
Share on other sites

No bo takie cuda w płynie mają największy sens właśnie w małych baniakach, szczególnie gdzie ekonomicznie butla się zupełnie nie opłaca, a ktoś nie chce się bawić w bimbrownie.

W małych baniach też dlatego, że przykładowo EC starcza w nich na bardzo długo i dawkowanie nie trwa roku. Nie wyobrażam sobie tego po kropelce wlewać np. do 200l... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też stosuję EasyCarbo - 5 ml na 100l. Przy oświetleniu 0,6 w/l roślinki mi bąbelkują. Nie stosowałem żadnych butli i bimbrowni. Efekt wystarczajacy. Myślałem o butli CO2 i nadal myślę, ale jak na razie nie widzę potrzeby - zasadziłem wymagajace roslinki i widzę, że i one sobie radzą.

Link to comment
Share on other sites

Easy carbo + co2 z butli + nawóz wieloskładnikowy + oświetlenie min 0,6 wata daje świetny efekt,a co do carbo muszę pochwalić ten środek na glony jest bardzo dobry a mianowicie przy filtrze rosły mi krasnorosty nie mogłem się tego pozbyć dodając ten środek odpadły wszystkie .

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...