Jump to content

Iwagumi 126, pomoże ktoś?:)

magd0s
 Share

Recommended Posts

Witam. Mógłby mi ktoś polecić jakie ryby mogłabym trzymać w 126l? Dodam, że nie lubię neonów. :) Podobają mi się akwaria iwagumi i w takim stylu chciała bym je urządzić.

P.S. Czy jakbym zrobiła z tego malawi to mogła bym tam trzymać tylko pielegnice solusi? Jak tak to w jakich ilościach.

Zamiast saulosi ewentualnie rdzawe 1+5 razem nie da rady trzymać tylko jedno gatunkowe

A cos na dno krewetki czy cos? Na malawi sie nie znam wiec prosze o wyrozumiałość.

A do aranzacji z iwagumi jakies propozycje?

W malawi krewetki chyba na śniadanie :P Nie łączymy biotopów najwyżej możesz mieć z nimi ryby z tangi ale mi takie łączenie się nie podoba

Do iwagumi jakieś fajne kamyki jako podłoże dobry substrat z tyłu wyżej na przodzie niżej a na trawnik proponuję glosię ale to musisz mieć wiadomo mocne światło oraz najlepiej CO2 ;) A obsada sam nie wiem może z 20 neonów czerwonych + ?

W malawi krewetki chyba na śniadanie :P Nie łączymy biotopów najwyżej możesz mieć z nimi ryby z tangi ale mi takie łączenie się nie podoba

A yellow i red-red od jakiego litrażu można mieć? A i czy mogła bym mieć w tym akwa pielegnice papuzia czy jest ono za małe?

Edit. W iwagumi wystrój już wiem jaki by był, ale nie z obsadą. A neonów nie lubię. Napisałam w 1 poście ;)

Na papuzie to min. 300l a red red gdzieś od 200l podobnie yellow bo to spore rybki tak jak pisałem albo saulosi albo rdzawe poza tym nic z malawi

a mogło by być tak:

1:3 soulusi

1:3 rdzawych

to tego z tanganiki muszlowiec krótki 1;1