Jump to content

chore gupiki


Recommended Posts

Podaj podstawowe informacje o Twoim akwarium (testy natlenienie, temperatura, obsada itp).

Posiadasz roślinki? kiedyś miałam podobny problem, przyczyną było zbyt dużo co2 w wodzie, a za mało tlenu. Dokupiłam więcej roślinek i wszystko było ok.

Link to comment
Share on other sites

Nawet jak rybki jedzą to widać z przodu odchylenie nie wiem jak prościej wytłumaczyć. I nie wiem dlaczego jeszcze nie podałeś ważnych informacji: pomiary (testy), fauna, flora, litraż, natlenienie, itp.

Link to comment
Share on other sites

Jak już pisało wiele osób wiele razy na tym forum i na innych - czerwony to naturalny kolor skrzeli. Daj fotkę skrzeli jeśli to możliwe. Żeby doprowadzić gupiki do choroby naprawdę trzeba się postarać. Podejrzewam że jesteś kolejną osobą która niepotrzebnie panikuje. Napisz w pierwszej kolejności ile i jakich masz ryb jaka filtracja temperatura, litraż itp. I co najważniejsze to czy ryby oprocz tego że skrzela mają czerwone jakoś dziwnie się zachowują?

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z os. powyżej jak nie wiesz dodaj foto, ja u skalara też miałam taki problem strasznie się bałam, ale dodam iż wszystko było dobrze porostu wyglądało to tak, że jak rośnie to jest to bardziej widoczne teraz to już się nie zmienia i wszystko oki :))
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...