Jump to content

Pyszczaki w akwarium 120l (pomocy)

Miszan
 Share

Recommended Posts

Siemka mam akwarium 120l wymiary 75cm długość,50 cm wysokość,35cm szerokość chciałbym w tym akwarium mieć pyszczaki ale nie wiem z jakim gatunkiem ryb je trzymać. :help::help: Dzięki z góry za odp,Pozdrawiam .

Pyszczaki z pyszczakami ;)

Pley: Co to ma być za odpowiedź? Nie dość, że zła podpowiedź bo są pyszczaki roślinożerne, jak i mięsożerne więc nie można wszystkich trzymać ze sobą, to odpowiedź nie zawierała nic konkretnego. Post napisany tylko po to by nabić licznik, efekt? Ostrzeżenie.

Siemka mam akwarium 120l wymiary 75cm długość,50 cm wysokość,35cm szerokość chciałbym w tym akwarium mieć pyszczaki ale nie wiem z jakim gatunkiem ryb je trzymać. :help::help: Dzięki z góry za odp,Pozdrawiam .

Pyszczaki możesz trzymać z innymi pyszczakami, ale zważając na twój rozmiar zbiornika to pozwolę sobie zacytować pewien tekst z forum malawi:

Minimalny zbiornik to 112l i można w nim trzymać jedynie harem Pseudotropheus saulosi

;)

A ja się wyłamie i powiem, że możesz mieć harem ps. saulosi 1+3. Pomyśl tylko nad tym, żeby dekoracje z kamienia były wyżej osadzone, wtedy ryby będą również wykorzystywać górne partie akwarium, pamiętaj tylko, żeby kamienie układać na styropianie, piance itp, a dopiero potem zasypywać je piachem.