Skocz do zawartości

[63l] ogólne


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już akwarium 63l, na razie tam są 2 mieczyki i 3 molinezje (rybki są młode, mają ok. 2 miesiące). Mam dokupić jeszcze jakieś rybki czy nie? Koleżanka znająca się na rybach napisała mi, żeby dokupiła jeszcze 5 otosków i 5 kirysków. Według mnie to za dużo, a co Wy o tym myślicie- jakie rybki dokupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już akwarium 63l, na razie tam są 2 mieczyki i 3 molinezje (rybki są młode, mają ok. 2 miesiące). Mam dokupić jeszcze jakieś rybki czy nie? Koleżanka znająca się na rybach napisała mi, żeby dokupiła jeszcze 5 otosków i 5 kirysków. Według mnie to za dużo, a co Wy o tym myślicie- jakie rybki dokupić?

Uwazam, ze to trocha za male akwarium na te rybki ;/ Zawsze przed zakupem musimy zdawac sobie sprawe, ze rybka podrosnie i to znacznie :P

Jesli masz mozliwosc, to odsprzedaj moze komus, a w takim 63l widzialbym spora rodzinke gupikow, neonkow, moze razbor klinowych... :) I do tego ze 2,3 otoski jesli masz mozliwosc kupna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że to dla mieczyków za mało. Jednak wiele osób mi je polecało, znajomi mają 70l akwarium, ok 100 ryb, większość to molinezje (!) i wśród nich jest mieczyk który mimo takiej ilości ryb nie skarłowaciał i ma kilkanaście cm. Ja mam tylko 2 mieczyki i 3 molinezje, więc myślałam że wszystko będzie ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz doroslą parke pretnikow i wcale samiec samicy nie gania a wczesniej mialem harem kakadu to 2 samice walczyly miedzy soba o kokosa i musialem jedna oddac bo sie schowala pod korzen i tam caly czas siedziala nawet po pokarm bala sie wyplynac i zostawilem parke kakadu i teraz jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...