Skocz do zawartości

Jakie wymiary??


kamilvdono
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium nr 3 powinno być ok dla pary pielęgniczek + jakaś ławica.

Rozumiem że miejsce na akwarium ogranicza cię do wymiarów max 100 cm na 35 cm ale w propozycji Twojej pojawia się też wysokość 40 cm i może warto by to uwzględnić. Czyli w miarę możliwości 100x35x40

Na dzień dzisiejszy chcesz mieć BW ale za rok może zmienisz plany i szkoda by było znów nowe akwarium szukać. Więc moja propozycja jest taka żeby od razu kupić - zrobić większe akwarium. Oczywiście w miarę możliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jakie dostane w zoologicznych ale bym chciał neony, pielęgniczki jakieś takie bardzo ogólnie dostępne i razbory klinowe ale nie wiem czy by się zmieściły.

Zobacz na Zwinnika Blehera. Pływa w ławicy a nie rozpływa się po całym akwa jak neony.

Dla nich poleciłbym 100x35x30. Przy tym rozmiarze (długość akwa) i założeniu jednej ławicy myślę, że 20 szt. a nawet troszkę więcej nie miałoby ciasno. Dodałbym harem platki 1+3.

Kilka otosków też polecam. Co do pielęgniczek niech się wypowiedzą ich właściciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz i wybrać 1000l czy więcej abyś miał na to pieniądze i czas bo czym większe tym efektywniej się prezentuje

Nie uciekajmy w skrajność. Bo zaraz następna osoba powie żeby sobie basen wykopał :)

 

Akwarium nr 3 daje już pewne możliwości. Daj znać co ustaliłeś no i namiary jak to wygląda - oczywiście jak już urządzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...