Skocz do zawartości

[144l] Next season.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat mnie normalnie rozwala. Nie ma jeszcze aranżacji a już 8 stron pochwał. Ludzie, opanujcie się!!! W galerii jest pełno fajnych baniaków które są pomijane tylko dlatego że nie są założone przez ahaeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 386
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten temat mnie normalnie rozwala. Nie ma jeszcze aranżacji a już 8 stron pochwał. Ludzie, opanujcie się!!! W galerii jest pełno fajnych baniaków które są pomijane tylko dlatego że nie są założone przez ahaeda.

Jakie oh i ah? Ten śmietnik jest tylko inspiracją dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat mnie normalnie rozwala. Nie ma jeszcze aranżacji a już 8 stron pochwał. Ludzie, opanujcie się!!! W galerii jest pełno fajnych baniaków które są pomijane tylko dlatego że nie są założone przez ahaeda.

Ahaed pewnie opłaca tych co dają pochwały ;)

Sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ahaed pewnie opłaca tych co dają pochwały ;)

Sory za OT

Nie prawda, po prostu ich nie banuję :D :D

żartuję. Ja też Esku się z tego trochę śmieję. Kilka patyków danych żeby sie moczyły i tyle. Ale cały czas to powtarzam w postach, że to nie aranż. Korzenie w akwa żeby namokły itp. No ale mnie nikt i tak nie słucha :zamieszany:

 

Idę dalej grzebać w pace od Ecika.

 

Po kupnie kilku korzeni dostałem takie coś:

viewtopic.php?p=293656#p293656

 

ps: Ecik, pytałem się na firmie dzisiaj. Mogę pożyczyć koparkę na kilka dni, a już się bałem, że będę musiał łopatą Cię zakopywać :P . Zdążę Cie z kilka razy zakopać, odkopać i tak przez dwa dni :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat mnie normalnie rozwala. Nie ma jeszcze aranżacji a już 8 stron pochwał. Ludzie, opanujcie się!!! W galerii jest pełno fajnych baniaków które są pomijane tylko dlatego że nie są założone przez ahaeda.

Ahaed pewnie opłaca tych co dają pochwały ;)

Sory za OT

A mi nie zapłacił,więc będę szczery-straszna lipa :D

 

A tak poważnie to oceni się jak będzie gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ale to już przegięcie pały, chyba wszyscy tutaj zapisali się na kurs spamowania, bo temat który ma zaledwie parę fotek, począwszy od tego jak sylikon schnie kończąc na tym, że do akwarium zostały wrzucone jakieś badyle i zrobione zdjęcia (ładne) a wy się podniecacie jakby się wam Bóg objawił, weźcie się lepiej za jakąś uczciwą robotę a nie cały dzień na forum siedzicie. Ja ciągle czekam na jakąś finalną fotkę z obsadą, z dekoracjami rozstawionymi zgodnie z założeniami autora, ale zanim to nastąpi to temat będzie miał chyba ze 50 stron (bo autor tematu nie ma zbytnio czasu żeby się zajmować pierdołami) jak się tak wszyscy będą nad nim spuszczać.

 

Pozdrowienia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Daję rośliny do akwa :zamieszany:

 

Ale tak mi się podoba :P

 

Temat? Tutaj i tak się posty nie naliczają. Więc jakoś mało mnie ten "czat" interesuje :D

Czekacie jak na cud. Serio, to normalne akwa. Wiem, że kilka moich aranży się podobalo. Ale to nie znaczy, że każdy będzie: super, duper, zaje... !

Zawsze robiłem akwa takie abym ja cieszył oko. Czy zrobiłem aranż pod kogoś? Pod opinie? Może czasem coś poprawiałem, ale to jak miałem słaby dzień :D

Może to dziwne, ale to ja widzę to akwa na co dzień. Robię je tak, żeby dla mnie było super. A czy komuś sie podoba czy też nie, to już nie moja w tym działka. Serio.

Czasem boję się zaglądać w swoje tematy. Oczekujecie cudu ode mnie. Ludzie, ja też jestem człowiekiem i mam prawo spierniczyć akwarium.

Dobra, idę dalej grzebać. Będę później.

 

 

 

 

 

Ps:

Widzę, że temat ma oglądalność to dodam przy okazji: Nie udzielam porad na PW! Nie piszcie mi z byle pierdołami, pytaniami itp, bo nie mam na to czasu, naprawdę. Od takich rzeczy jest forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wielki wszechmogący "ahmedzie"

me oczy godne nie są

nawet zerknąć na bańkę wspaniałą,

nawet posta otworzyć się obawiam,

by twą pracę ocenić.

jam człek prosty

mocą twą zauroczony

pokaż nam cuda o panie ;)

 

PS. Naprawde myślałem, że pokażesz biotop PL

 

PS2. Już dziś nie pije ;)

 

PS3. Sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

...

pokaż nam cuda o panie ;)

...

 

Zaraz dostaniecie wszyscy po banie. A cud to będzie wtedy jak Was ktoś będzie w stanie odbanować.

Idę grzebać dalej do akwa.

Widzę, że macie dobre zakręcenie z tym zbiornikiem :D

Nie za wysoko mi stawiacie poprzeczkę? Hmmm?

 

 

Edit:

 

Macie to moje akwarium, nic nie dopisuję co chce zrobić.

Akwa dokładnie 10 minut po aranżu. Szyby brudne itp. Ale miałem to juz gdzieś.

Foty mojego BW:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Mogę juz iść po piwo na wieczór? Czy mam dalej grzebać?

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko bo w naturze nic nie jest poukładane

To zależy co chcemy osiągnąć. Na przysłowiowy skrawek natury to się nie zapowiada. Marcin robi raczej coś co ma cieszyć oko a nie kupę zgnitków na dnie rzeki.

 

W naturze korzenie nie są tak poucinane.

Dołączona grafika

Tu się ie zgodzę ścięte drzewo na brzegu ?. Korzeń ma prawo kiedyś spaść do wody ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

... Tu szyszka, tam korzeń cienki wystaje, takie szczegóły, które psują całość, która mogłaby być idealna. .

Nie ma zbiorników idealnych, a jeżeli są to ja ich na bank nie robię. Dzięki za szczera opinię.

 

Wiem, że jest za dużo zielonego teraz. Gdyby elosiek czasami ruszył. To zostawię tylko jego, pistię, nurzańca i po gałązce mchu na jakims badylu. Chyba, że krasnale pójdą. to wtedy zmiana planów. Zielone wypada z akwa ;)

 

Edit:

 

Korzenie? Tak dałem, bo mi się tak podobają. Piałem wczesniej, że robię akwa pod siebie nie pod forum. Ja je widzę na co dzień ;) .

Ale naprawde dziekuje za takie wpisy. Sorka, ale nie macie pojecia jak mam dość ochów i achów. W każdym akwa można coś mienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu masz 100% racji syf jak w naturze powinno być tam jeszcze na dnie pełno drobnych kawałków liści i muł powstając z obumarłych roślin jakieś kawałki mchu porozwalane .Wtedy by było jak w naturze ..

Do tego dołóż drobne patyczki, łyko kory dębowej i będzie prawdziwa NATURA 2000 ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie powinienem wykorzystać fakt, że jestem zielony i zamknąć temat. :mrgreen:

 

Zbiornik to jeszcze nie to, co umiałbyś zrobić, ale boje się o przyszłość i o moją samoocene (uważam, że moje BW jest ładne).

 

Ogólnie jestem na tak, lewa strona pikna (gdyby nie zielsko), ale prawa lekko pusta (brak kilku gałązek i liści - dużo liści!)

 

Poczekajmy, aż baniak dojrzeje, wpuścisz ryby i nagrasz jakiś filmik kalkulatorem :D

 

Myśl nad obsadą, myśl i napisz co bedziesz chciał tam wpuścić, ale pamiętaj, że jak nie bedzie apisto, to nie lubie Cie :D

 

Miałem napisać, gdy woda się wyklaruje, ale mam nadzieje, że mój komentarz zmotywuje do zrobienia zdjecia gdy woda bedzie krystaliczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Myśl nad obsadą, myśl i napisz co bedziesz chciał tam wpuścić, ale pamiętaj, że jak nie bedzie apisto, to nie lubie Cie :D

 

Więc chyba lubienie się skończyło :roll: . Nie wiem czy nie przeniosę tam obsady z 350l, które i tak idzie do likwidacji. Razbory, kirysy, zbrojniki, może dokupię jakieś gurami do tego.

Zobaczymy. Jak na razie nie ukrywam, że ciągle myślę nad rybami. Akwa i tak musi dojrzewać, więc mam jeszcze pełno czasu na to.

 

a ja powiem, że słabo, myślałem, że będzie większy syf;P Pozdrawiam ahaeda, i mam nadzieje, że nic nie będzie zmieniał.

Podobno nadzieja matką głupich ;) Już tam grzebałem :P Za późno :P

 

Edit:

 

Podmieniłem dosyć dużo wody. Miała kolor jak poranna kawa. Trochę przestawione itp.

Jak widać zaczynam iść jednak w stronę BW, ale azjatyckiego.

Może mi sie odmieni :P , a może i nie ;)

 

Macie, możecie krzyczeć :P

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...