Skocz do zawartości

Tło strukturalne firmy Juwel


zibi6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o ich tłach? Podobno dobrze przylegają do tylnej szyby i nie grozi nam że dostanie się za tło rybka lub jakiś brud.

Prawda to? Oglądam sobie ich stronkę www ale po takich fotkach niewiele można wywnioskować.

Zastanawiam się czy zrobić własne (plusy: pewnie taniej i że własne, minusy: większa grubość, duże ryzyko że coś schranię) czy coś kupić.

Link do strony producenta z którego niewiele wynika http://www.juwel.pl/produkt,tla,0,14.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi6 napisał(a):

Podobno dobrze przylegają do tylnej szyby i nie grozi nam że dostanie się za tło rybka lub jakiś brud.

 

 

Z tym to niestety różnie bywa. Zdarzają się sytuacje że ryba wpłynie za tło i potom nie może się stamtąd wydostać

 

Gdy sie je dobrze przymocuje rybka niewpłynie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to niestety różnie bywa. Zdarzają się sytuacje że ryba wpłynie za tło i potom nie może się stamtąd wydostać

Gdy sie je dobrze przymocuje rybka niewpłynie..

No ale za te podobno nie wpływają. Te się montuje na silikonie. Za zwykłe tła to wiem że i rybka się dostanie i szlam.

 

 

 

 

A ktoś z was ma takie? Jakieś fotki by to ocenić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie dystrybutora w zakładce Aranżacje jest kilka zdjęć wyklejonego zbiornika, o ile się nie mylę to są to tła Cliff Light.

Zdjęcia przy zbiorniku Rio:

http://www.juwel.pl/aranzacje.html

No faktycznie. Te tło fajne.

 

Edit: A na Facebooku mają schemat wklejania teł. Widać lepiej jak to wygląda "z góry" :)

:( A ja nie mam fejbuka. No ale jakoś to moze uda mi się zobaczyć.

Edit: działa ten fejsbuk bez logowania tak więc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...