Jump to content

[25]Gupikarium

patuu97
 Share

Recommended Posts

Witam,

W tym temacie chciałabym pokazać Wam moje gupikarium :) . Narazie jest skromnie, ale w najbliższym czasie chciałabym dosadzić jakiś mech i dodać kilka krewetek ;) .

Wymiary:

30x31x28 (wys, szer, dł), 25 litrów

Rośliny:

-Rogatek

-Zwartka drobna

-Anubias (?)

Obsada:

-ok. 20 sztuk narybku gupika

Temperatura wody:

-26 stopni

Filtracja:

-Filtr AT-F300 firmy Atman

Dołączona grafika

Edit:

Ponieważ zdjęcie jest w małym rozmiarze wstawiam link do niego:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/080b82daeeafb18a.html

Dawaj jakąś aktualkę! :D Przez weekend miałąś czas na przeróbki :D

Zdziwisz się, ale nie miałam :D. Jutro pójdę do zoloogicznego i zobacze czy mają jakiś mech. Korzenie jakieś w zoologicznym widziałam, ale żaden mi nie przypadł do gustu :roll: .

• 1 month later...

Już lepiej to wygląda.

Dzięki :)

Jeśli szukasz korzeni to napisz do ecika, coś sobie znajdziesz. Są tańsze niż w zoologu.

Wiem, tylko,że to akwarium jest małe i trudno tam jakiś korzeń odpowiedni znaleźć. Planuję tam jeszcze jednego kokosa włożyć :).

Porozmawiaj z ecikiem, aby może znalazł Ci jakiś mniejszy.

Jeśli nie ma, to dogadaj się z kimś, kto jezdzi na stawy, niech poszuka Ci jakiś korzeń.

Ja mam mały korzeń, być może nie długo się go pozbędę, kupię większy, bo akwarium zmieniam z 25 na 45l.

Jak to w kokosie ? Uwięziłaś mech w kokosie ? Patrycja nie bądź sadystka i wypuść go :D

Możesz go rozerwać spokojnie na mniejsze kawałeczki i zrobić kokosowi czapeczkę, poza tym muszę Ci poszukać jakiś mniejszych badyli bo tego mi tam brakuje. Widzę też tam małego anubiaska na korzeniu na którego również możesz liczyć ode mnie :D

Jak to w kokosie ? Uwięziłaś mech w kokosie ? Patrycja nie bądź sadystka i wypuść go :D

Już wypuściłam :D

Jakie plany na pszysłość tego zbiornika :?: Bo niedługo niezmiesczą tobie się te gupiki .

Wiem, już dzisiaj część do drugiego akwarium idzie(125 litrów). A tutaj jak nie będzie już gupików(tylko, że często są młode) to same krewetki zostawię albo bojownika jakiegoś wpuszczę ;)