Skocz do zawartości

dlaczego mojej krewetce zniknela ikra???


Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego mojej krewetce zniknela ikra jeszcze wczoraj miala okolo 10 jajeczek a teraz na nia patrze i ani jednego jajeczka.jak byscie chcieli wiedziec co to za gatunek krewetki to macie w awatarze,moja samica ma taka kropke na plecach biala a samiec ma caly rowny pasek bialego og glowy do ogona.

EDIT:

 

a i samiczka wyglada tak samo jak mam na awatarze taka biala kropke ma na plecach.

 

mod: edytuj posty, pisanie postu pod swoim postem jest sprzeczne z regulaminem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krewetka z Twojego awatara to odmiana typu yellow.

Tutaj znajdziesz bardzo dużo informacji http://www.bojownik.pl/Krewetka-Yellow-t4745.html

Ta biała plama na grzbiecie samiczki to siodełko, w którym znajdują się jajeczka. Po pewnym czasie jajeczka te przedostają się pod odwłok samicy, która nosi je 3-4 tyg. Krewetka mogła zgubić jajka np dlatego, że po przeniesieniu do swojego akwa zmieniły się dla niej parametry wody, nie ma zapewnionych wystarczająco dużo kryjówek albo jest zestresowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta biała plama na grzbiecie samiczki to siodełko, w którym znajdują się jajeczka. Po pewnym czasie jajeczka te przedostają się pod odwłok samicy, która nosi je 3-4 tyg. Krewetka mogła zgubić jajka np dlatego, że po przeniesieniu do swojego akwa zmieniły się dla niej parametry wody, nie ma zapewnionych wystarczająco dużo kryjówek albo jest zestresowana.

nie czytałeś :?::!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...