Jump to content

Który wybrać.

Recommended Posts

Witam. Właśnie skończyłem rozmawiać przez telefon ze swoim kuzynem 19-letnim. Wygrał on (w jakimś konkursie, ale nie wiem jakim) akwarium 112l proste z pokrywą WROMAK, ale nie ma na nie miejsca. Powiedział: dam ci go jako wczesny prezent na urodziny (mam w czerwcu). Zwariowałem ze szczęścia :D . Jednak wiążą sie z tym koszty, więc rezygnuje z 54l, które miałem zakładać. Moje pytanie brzmi. Który filtr kubełkowy lepszy? JBL CP e 700, AQUAEL UNIMAX 150, HW-302 czy TETRA ex600. Mogę przeznaczyć max 250zł. Nie chcę aby filtr był głośny, oraz długo pochodził. Wiec który lepszy?

Kurde. Ale się cieszę. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

W dzisisjeszych czasach , tekst żeby nie chodził zbyt długo, to po co to akwarium? Ryby potrzebuja tlenu 24/h na dobę, a nie żeby było miło w domu, chodzi głośno to po co zakładać akwa? Coś za coś? Jak się decudyjemy coś trzymać to na poważnie a nie na chwilę...

W dzisisjeszych czasach , tekst żeby nie chodził zbyt długo, to po co to akwarium? Ryby potrzebuja tlenu 24/h na dobę, a nie żeby było miło w domu, chodzi głośno to po co zakładać akwa? Coś za coś? Jak się decudyjemy coś trzymać to na poważnie a nie na chwilę...

he he ,czytamy ze zrozumieniem :lol:

A Ja polecę Ci inny . Bierz Fluvala 205 . Jest cichy i nie do zajechania .

On będzie lepszy niż te, które wymieniłem? Chciałbym jak najlepiej wydać moje 250zł przeznaczone na filtr.

edit: o fluvala mi chodziło

edit

Dobra. Zamówiłem Unimaxa 150. Jakie wkłady będą do niego najlepsze i w jakiej ilości?