Jump to content

obsada pomocy

michal1003
 Share

Recommended Posts

Co o tym myślicie :

krewetki red cherry

ślimak ampularia 1 sztuka

ślimak helena 1 sztuka

otoski 2 sztuki

A więc pytam się czy to wszystko może być w 20l akwarium?

Czy one się nie pozabijają ?

Otoski i ślimaki po to aby nie było glonów

A i dałem ten temat w tym dziale żeby nie było ze mam korzystać z opcji szukaj itp. to wolny temat

mandy29: Pisownia. Zaczynaj zdanie z wielkiej litery.

co o tym myślicie :

krewetki red cherry

ślimak ampularia 1 sztuka

ślimak helena 1 sztuka

otoski 2 sztuki

a więc pytam się czy to wszystko może być w 20l akwarium?

czy one się nie pozabijają ?

otoski i ślimaki po to aby nie było glonów

a i dałem ten temat w tym dziale żeby nie było ze mam korzystać z opcji szukaj itp. to wolny temat

Ślimaki i krewetki jak najbardziej, a otoski odpadają.

Nie, nie "pozabijają się".

PS. Ale dział i tak powinien być odpowiedni.

Oj chciałem mieć pewność co do obsady bo podobno w zoologicznym nie mowią prawdy,a chciałbym założyć krewetkarium i nie chciał bym mieć problemów z glonami itp. Czytałem że otoski zwalczają glony to pomyślałem, że się spytam,a więc dziękuję za informację i nowe pytanie jak nie dopuścić do glonów? Są jakieś środki zapobiegawcze? Czy ślimak helena i ampularia nie zjadają roślin? Chciałem kupić helene bo podobno zjada inne ślimaczki ,a miałem już z nimi kłopot w poprzednim akwarium

i czym karmić krewetki chodzi mi o karmę z zoologicznego bo czytałem że karmi się je warzywami itp. a ja nie chciał bym co dzień latać bo marchewke i bababy dla krewetek i slimaków. Co polecicie ze zoologicznego jaką karme?

Pley: Dbaj o poprawne pisane - interpunkcja oraz zaczynanie zdania dużą literą.

Krewetki ogólnie w roślinkach buszują i czyszczą je, zjadając glony. Lubią spirulinę, którą możesz kupić w zoologicznym. Równie dobrze zjedzą to co ryby, np. tabletki dla ryb dennych. Podawać możesz też tą marchewkę i banany. Poszukaj sobie jeszcze w necie. Nie musisz 'latać' po nie codziennie, bo to są smakołyki :D Tak, helenki zjadają inne ślimaczki. Jak będzie dobrze dbał, to nie będziesz miał glonów.. Poza tym krewetki i ślimaki będę trochę na pewno czyścić.