Skocz do zawartości

[200l] Ogólne. Towarzystwo dla motylowca


danxdan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem tu nowy;)

 

Zamierzam kupić większe akwarium (200l) ale nie chce pozbywać się motylowca, którego mam już ponad dwa lata. Chciałbym założyć akwarium ogólne z dużą ilością roślin i mniej więcej wiem co ma tam być, tzn. jaki wystrój, rośliny itd., wszystko oprócz gatunków ryb. Chciałbym abyście polecili mi jakąś rybę która nie przykuje uwagi motylowca, a która będzie mogła tworzyć ławice, bardzo podoba mi się neon, ale mój "motyl" zjada gupiki które podpływają za blisko, a zabija te których nie jest wstanie przełknąć, czyli nawet dorosłe samice. Gdyby te gupiki nie pływały przy powierzchni nic by im się nie stało, co prawda neony nie pływają przy powierzchni ale nie chciałbym zeby motylowiec je zjadał i wole być ostrożny... i tutaj największy mój problem i jednocześnie prośba do Was co proponujecie? Jeśli uważacie że motylowiec do oddania to nie będę miał wyboru ale póki co myślę i planuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja bardzo mi się podoba bo ten świecik taki kolorowy jest;) mam pytanie więc ile takich świecików mogę trzymać w 100x50x40 (200l)? oczywiscie myslalem o towarzystwie dla motylowca ale zanim kupie towarzysza musze wiedzieć co będzie w akwa. Oczywiście jestem otwarty na dalsze propozycje;)

 

Dziękuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...