Skocz do zawartości

molinezja


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To gratuluje. Jak na jej pierwszy raz to bardzo dużo jak dla mnie. Moja pierwszy raz miała tylko 3 ;)

Ta gratulujemy pierwszych razów :D

 

Czasem zdychają, tak już jest. Moja gupiczka urodziła 48 i zdechła po porodzie ;)

Hmm miała 4 cm i 48 sztuk młodych miała?

Zajeżdża mi tu coś ładnym kombinowaniem jak tu się pochwalić czymś czego się nigdy nie miało ;)

Samiczka miał 4 cm i jak to mówisz nie całe, więc można twierdzić, że jakoś słabo by było u niej z taką liczbą młodych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm miała 4 cm i 48 sztuk młodych miała?

Zajeżdża mi tu coś ładnym kombinowaniem jak tu się pochwalić czymś czego się nigdy nie miało ;)

Samiczka miał 4 cm i jak to mówisz nie całe, więc można twierdzić, że jakoś słabo by było u niej z taką liczbą młodych ;)

Trudno.... kolega nie wierzy, pech :)

Wiem co miałem i wiem jak było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratuluje. Jak na jej pierwszy raz to bardzo dużo jak dla mnie. Moja pierwszy raz miała tylko 3 ;)

Ta gratulujemy pierwszych razów :D

 

Czasem zdychają, tak już jest. Moja gupiczka urodziła 48 i zdechła po porodzie ;)

Hmm miała 4 cm i 48 sztuk młodych miała?

Zajeżdża mi tu coś ładnym kombinowaniem jak tu się pochwalić czymś czego się nigdy nie miało ;)

Samiczka miał 4 cm i jak to mówisz nie całe, więc można twierdzić, że jakoś słabo by było u niej z taką liczbą młodych ;)

Długość samicy gupika nie zależy od tego, ile będzie miała młodych ;) największy w historii miot małych gupików liczył ok. 100 (jak nie parę powyżej) i to od 5 cm-owej samicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie był aż tak agresywny.. Bez przesady :roll:

Ha znalazłem większy miot : Największy miot liczył 193 młode (http://www.superakwarium.pl/gupik-pawie ... id413.html). Poczekajcie chwile zaraz znajdę, ile miała ta samica długości.. :D

Edit : Ehh, rekordy się zmieniają, a każda strona/książka podaje inną liczną młodych :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ż tak agresywny

Bez przesady ja nie byłem agresywny tylko powiedziałem to tak wyraźnie, bo chciałem aby kolega zrozumiał o co mi chodzi, bo nie zamierzam się z nim wykłócać o to co ja chcę a czego nie ;)

 

Fakt liczba większych miotów zwiększa się cały czas i każde źródło podaje inną liczbę.

Może coraz większe mioty biorą się z jakiś mutacji między gupikami, ale to oczywiście tylko moje przypuszczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ? Będziemy teraz prowadzić sprawę sądową ?

Po pierwsze to nie pytam się Ciebie tylko koleżanki.

A to, że chciałbym wiedzieć czy takie zdarzenie miało miejsce naprawdę to chyba moja sprawa i mogę dociekać prawdy jeśli chcę.

"(...) Rekordowy miot liczył 193 młode (...)" - fragment książki PORADNIK ENCYKLOPEDYCZNY - Ryby akwariowe autorstwa Johna Dawes'a, str. 241 (Gupik pawie oczko).

 

Nawet sama się pomyliłam, że napisałam wtedy "niewiele ponad 100"... bo to jest około 200 :shock: ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...