Skocz do zawartości

potrzebuje informacji o błazenkach..


poziomeczka8484
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko proszę na starcie na mnie nie krzyczeć...przeglądam to forum i sporo tu kłótni i pretensji do laików.. bardzo chciałąbym założyć akwarium z błazenkami...nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tymi rybkami..interesują mnie wszytkie cenne informacje o tych rybkach...od czego mam zacząć..co muszę o nich wiedzieć...jak je chodować...jakie warunki muszę im zapewnić... z góry dziękuję za wyrozumiałość i odpowiedź,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tak . Masz dow ydanie jakies 3tys zl???????? jesli tak to pomożemy czemu nie znam osoby które mają zbiorniki po 1000l z morskimi rybami wszystkeigo mogęs ie dowiedziec ale musisz miec kupe siana nie móiąc o kosztach miesięcznych utrzymania takiego zbiornika:) Pozdrawiam i czekam na info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że początkowo będzie to spora inwestycja....ale spokojnie..liczęs się z kosztami...jeśli chodzi o inny rodzaj akwarium to raczej jestem na nie...interesują mnie błazenki..

 

EDIT:

 

no dobra,,,to od czego muszę zacząć..nie wiem jakie są ceny w Polsce ani tym bardziej nie wiem jakie są ceny u mnie a mieszkam w Belgii...ale powiedzcie mi od czego powinnam zacząć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj dobrej rady Człowieka który coś tam wie i wcale nie chcę się wymadrzać Ale skoro chcesz trzymać błazenenki co nie jest prostą sprawą to poczytaj o nich na internecie zbieraj info na temat tego jakiego biornika wymagają z jakim ukwaiałem zyja w symbiozie co jedzą to pozwoli Ci na wybranie odpowiedniego gatunku bo to włansie Ty bedziesz sie tymi rybami zajmowac Przy okzji szukania info na temat ryb dowiesz się wszytskeigo na temat obslugi takiego zbiornika Ta wiedza jest konieczna bo w akawrystyce morskiej jest o wiel więcej filtrów odpieniaczy i mikserów To juz nie tylko filterek i napowietrzacz trzeba sobie tez zdac sprawę ze nie wlejesz tam wody z kranu i nie zasypiesz oslą. Woda musi byc z filtra Ro i odpowiednio spreparowana Czy jestes Swiadoma tych wszytskich spraw?? Jeśli mimio wszytsko sie zdecydujesz na taki zbiornik postram się pomóc choc nie mam doświadczenia ale sam jestem bardzo zainteresowany tym tematemwięc poszukam i dowiem sie wszystkiego Teraz zalewam zbiornik 1300l i kto wie moze kolejny to bedzie włsnei morski.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie...dowiedziałam się sporo ważnych rzeczy o akwarium morskim...nie chce sie odrazu rzucac na gleboka wode dlatego postanowilam ze zaczne od nieco mniejszego zbiornika...mam na oku akwarium razem z filterm i pompa...dokladne parametry napisze pozniej poniewaz czekam na odp, tak wiec jaka jest kolejna nieznana strefa .... chyba czas poczytac o mieszkancach ,,,,, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...