Skocz do zawartości

Arowana


Marcin_Akwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że w 4 tys litrów będzie im idealnie. I biuro się nie zawali heeheh;)

Ło kurcze no to powodzenia, gdybym się urodził wczoraj to może bym w to uwierzył, chyba sobie nie zdajesz sprawy ile to kosztuje postawienie akwarium 4k litrów i tu nie mówię o pieniądzach, bo to jest najmniejszy problem. No ale wszystkiego najlepszego życzę, przynajmniej masz motywacje, żeby mieć duże akwarium bo arowana będzie szybko rosnąć. Oby dla dobra ryb skończyły się te twoje plany chociaż na 720litrach, bo już nie takich asiorów na tym forum widziałem, którzy o złotych górach gadali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

4 tyś l ?

2 tyś, 1 tyś, milion pięćset sto dziewięćset

 

Fota akwa, potem uwierzę.

Sorka, ostatnio jest wysyp takich tematów na forum:

- jaka obsada do xxxx l

- zakładam xxxx l

itp, itd

 

Fota akwa to uwierzę, że pytasz poważnie. Na dzisiaj zamykam ten temat.

 

ps:

Mam pytanie ile mogę trzymać arowan w akwarium 200l takich około 13 cm

proszę o pilną odpowiedź

Arowanych. Odmiana końcófkóf ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozwolę sobie coś od siebie dodać na koniec, skoro temat w którym chciałem zwrócić na to uwagę został oficjalnie "zamknięty". ;)

widać twoje doświadczenie :)

Mówi to osoba pytająca czy danio jest żyworodne i która nie wie co zrobić z rodzącym gupikiem. Nie mam Ci tego za złe. Każdy był kiedyś początkujący. Po prostu chyba jednak masz zbyt wysokie mniemanie o swoich możliwościach. Następnym razem - przemyśl post dwa razy zanim klikniesz "wyślij".

200l to na początek potem chce mieć baniak 4 tys litrów ale myślę że spokojnie 2 mogą być w 200l do 30cm

Ryba/ryby są w 200l od dłuższego czasu. 4000l to kwestia odległa. Jeśli to nie wymysł, to sam się przekonasz ile czasu zajmie budowa takiego baniaka. Co do 200l - nie wyobrażam sobie w nim 30cm ryb. Ledwo się zmieszczą patrząc na bok baniaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...