Jump to content

aquael fan mini plus

Sagra
 Share

Recommended Posts

Nada się, o ile nie będziesz przekarmiać ryb i prawidłowo dbać o akwarium. 25l to kres możliwości dla tego filterka.

Nada się, ale może lepsza będzie kaskad np. VERSAMAX FZN-1

Jak lepsza? Hm... porównywalnie myślę że w kaskadzie zmieściło by się bez problemu 10, albo nawet więcej tych "mini" gąbeczek z fana. ;)

Nada się, ale może lepsza będzie kaskad np. VERSAMAX FZN-1

Jak lepsza? Hm... porównywalnie myślę że w kaskadzie zmieściło by się bez problemu 10, albo nawet więcej tych "mini" gąbeczek z fana. ;)

Tak lepsza, że nie zajmuje miejsca w akwarium, czyszczenie wkładów filtracyjnych odbywa się na zewnątrz baniaka. No to chyba dobrze jak by tyle się zmieściło (Duża powierzchnia filtracyjna)?

[

Tak lepsza, że nie zajmuje miejsca w akwarium, czyszczenie wkładów filtracyjnych odbywa się na zewnątrz baniaka. No to chyba dobrze jak by tyle się zmieściło (Duża powierzchnia filtracyjna)?

No tak, ja nie mówię że to zły filtr, wprost przeciwnie. ;)

• 9 months later...

Witam.

Posiadam ten filtr i zastanawia mnie, czy mogę podłączyć pod niego kostkę napowietrzającą? Bąbelki lecą przez łopatkę, gdy dodam jedną z końcówek pod którą podpinam wezyk(jedna końcówka jest na zewnątrz). Czy mogę w łopatkę wsadzić wężyk ewentualnie zamiast łopatki inną końcówkę i podpiąć pod kostkę, nie będzie wtedy za mały przepływ wody?

post-11983-13685167198754_thumb.jpg