Skocz do zawartości

Pomocy - Giną ryby !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! mam akwa juz 3 miesiac (25 l ,9W mechaniczny filtr wewnetrzny ) poszla mi ostatnio lampa tzn spalila sie i przez kilka dni ryby zostaly bez swiatla (jednakze akwa mam na parapecie przy oknie wiec cos tam jasno zawsze bylo ) ale ryby zaczeły pojedynczo zdychac ... wszystkie sa jakby wystraszone , siedza na dnie jakby spaly i maja bardzo przyspieszony oddech ... jesc jedza , ale i tak karma opadnieta na dno juz tam zostaje (nie to co wczesniej...) Prosze pomozcie ! A Dodam jeszcze ze napowietrzenie mam wraz z filtrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań na razie karmić te ryby, kilka dni postu nic im złego nie zrobi. Odmul dno z zaległej karmy, podmień wodę w ilości 30% pojemności zbiornika, drugiego dnia to samo i trzeciego też. Woda ma być odstana 24 h. Jaka obsada? Dodajesz jakąś chemię do wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak : obsada to 4 dorosle molinezje i 8 szt sredniej wielkosci juz narybka + glonojad ,jeszcze spytam dla pewnosci , kilka dni calkowitej diety ? a akwarium bede wkrotce przenosil tylko chcialbym ustabilizowac w nim sytuacje :) dzieki za pomoc mam nadzieje ze wszystko wroci do ładu , apropo chemi -nigdy nie uzywalem zadnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...