Skocz do zawartości

Pomoc w aranżacji mojego zbiornika [20l]


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy inne ma mniemanie ja jak stosuję substrat to nie odmulam dna a odchody rozkładają pożyteczne bakterie i mam taką tezę ;) Podobno przy mojej tezie na substracie ADY rośliny jadą nawet 7 lat bez odmulania

Do tego co napisałeś. Podam opinię faceta który super prowadzi akwaria i ma swoją stronkę z mega aranżacjami. Według niego jeżeli dno zbiornika jest dobrze zarośnięte, podłoże (czy to żwir czy coś nawozowego) nie wymaga odmulania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie powiem kolego ---michal1003---Że jeśli zastosujesz się do rad moich przedmówców,to może w 20L stworzyć bardzo przyjemne środowisko dla swoich mieszkańców.Powiem jeszcze ,że jeśli zamierzasz w akwarium mieć tylko jakieś mchy,to nie inwestuj w jakieś szczególne podłoże ,bo to nie ma sensu.Z oświetleniem też nie kombinuj,bo dla mchów nie koniecznie jest to silne światło,światłem dobrym.Obsadź ten swój korzonek jakimś mchem i stwórz coś w rodzaju mcharium z pięknymi kreweciami.

Dobra ,tyle co mogliśmy ci napisać od siebie---teraz czas na twoje czyny ,a temacik zamykam.

Jeśli już coś wykombinujesz ,to zapraszam do założenia temaciku w dziale galerie i tam zaprezentować nam swoje osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...