Skocz do zawartości

mieczyki i obsada


marco1581
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podrosną to trafia do kumpla do 300litrowego na_razie są u mnie,a co z tymi mieczykami?.

 

I z obsadą mogą być te rybcie razem czy coś zmienić wiem ze akwa jest trochę małe ale potem jak podrosną to będzie redukcja.

 

Kolejny post nie wiem który i ile jeszcze ich będzie wiem że za każdy napisany tak jak te do tej pory będzie ostrzeżenie .

 

Tutaj kończę wpis ostrzeżeniem za pisownie .

 

Każdy kolejny twój post po prostu zakropkuje na czerwono i przyznam ostrzeżenie.

 

Znaki polskie jak widzę w nielicznych przypadkach posiadasz wiec to jest lenistwo .

 

mod.ecikgfc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podrosną to trafia do kumpla do 300litrowego na razie sa umnie,a co z tymi mieczykami? i obsadą moga byc te rybcie razem czy cos zmienic wiem ze akwa jest troche małe ale potem jak podrosna to bedzie redukcja

Więc najlepiej oddaj już je koledze, gdyż zamiast podrosnąć skarłowacieją, nie mówiąc o tym że trzymamy je w liczbie minimum 6 szt. Co do mieczy dostałeś odpowiedź że trzymamy w haremach, napisałem też ci co możesz zmienić więc nie wiem czemu od nowa pytasz?

 

proponuję ci obsadę:

 

harem miecza/molinezji (od biedy oba)

neony innesa 25

2 zbrojniki niebieskie (para) - napisałem 2 glonojady, ale jakie? Są takie co rosną o do 50 cm...

kirysek panda 8 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że skalary potrzebują większego baniaka ale mam kumpla gdzie ma 60l akwarium i 2 skalary wielkości dłoni mu urosły

myślę że 10 neonków może być brzanki rekinie tez rosną duże ale tak jak napisałem że jak podrosną to powymieniam na mniejsze no chyba że żonka się zgodzi powiększyć akwarium;

 

 

Pisownia po raz kolejny upominam.ecikgfc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...