Jump to content

Pomoc w identyfikacji korzenia..


frt88
 Share

Recommended Posts

Ten jest strasznie lekki i właśnie go zaczynam preparować :) Jutro przytwierdze do dna w akwarium... jesli tylko się dowiem co to jest i czy mi rybek nie zabije :)

W celu identyfikacji dokładam jeszcze jedno - wyraźniejsze zdjęcie... i zastanawia mnie też to dlaczego on czarny jest :/ ta czarna powłoka bez problemu schodzi.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy to ciężko określić co to za drzewo ale myślę że powinieneś jeszcze wstrzymać się z wkładaniem do akwa. Ja wiem że to już świeżbi bo chciało by się mieć gotowy aranż itp. Ale sam mówisz że dziwnie łatwo schodzi powłoka ja bym go gotował w solance kilka dobrych godzin a następnie zostawił w beczce lub wiadrze na około tydzień. Każde drzewo można wsadzić do akwa ale musi być odpowiednio długo preparowane. Najgorzej jest z iglastymi bo one mają żywice które mogą namieszać nam w akwa. Zrobisz jak zechcesz ale jak wsadzisz zbyt wcześnie to może barwić ci wodę albo nawet oddawać szkodliwe związki. Wtedy będziesz miał większy problem szczególnie gdy jest to główny element aranżu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...