Skocz do zawartości

Krewetka, zniknela


Skellen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hallo

Zobacz za szafka, mogła sobie wyjść po jakiejś rurce od filtra, jest też duże prawdopodobieństwo że jest gdzieś przyczajona w jakimś korzeniu czy innej skałce. Filtrujące w szczególności Atye Gabonensis potrafią się maskować dobrze, kilka razy wraz z korzeniem wyjmowałem pouczepiane do korzenia sztuki i trafiały do wiadra bez wody, po czym na szybciora je łapałem w łapy i do baniaka z nimi gnałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obsadzie nie mam agresywnych rybek, neonki, gupiki, kiryski, mieczyki, molinezje i dwa glonki. sa inne wieksze krewetki, korzenie dokladnie ogladalem, sprzet, dno, rosliny, nigdzie jej nie ma, za szafke nie zagladalem, a nie wiem jak moglaby wyjsc poza akwa - pokrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od jakiegos czasu nie moglem doliczyc sie jednej krewetki filtrujacej, czekalem, nagrywalem baniak i nic...

Dzisiaj podjalem decyzje o "dewastacji" zbiornika, ku mojemu zdziwieniu nie ma jej nigdzie.

Rozplynela sie ? cos ja zszamalo ?

prawdopodobnie coś ją zjadło, może miała wylinkę i nie przeżyła? Ale co do tego to nie mam pojęcia, bo kiedyś jak kupiłam dwie attye gabonensis to jedna zdechła (właśnie dlatego że miała wylinkę) , a drugą widywałam co 3 miesiące ;) nie przejmuj się, pewnie się znajdzie :D już też kilka razy uznałam że jej nie ma, a ona sobie wychodziła zza korzenia jakby nigdy nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...