Skocz do zawartości

Kto mi pomoże?


Rekomendowane odpowiedzi

hallo

Obawiam się, że masz problem i to dość poważny. Świetlówki liniowe jakie masz do dyspozycji są nędzne, jest to T5 8W i może jakąś T8 by się znalazło ale jakoś nie przypominam sobie. Jedyna opcja to przeprosić się z oprawką na mały/duży gwint lub próbować wprawić w dekiel moduły świetlne Aquaela, ewentualnie jest jeszcze inna opcja, próbować zakupić świetlówkę na uchwyt 2g10 lub 2g11 i na elektronice od energooszczędnej świetlówki próbować to powiesić pod deklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8 14 W ma 38cm. Nie wejdzie? 38 cm ma u mnie z oprawkami, tylko nie bryzgoszczelnymi a zwykłymi plastikowymi za 2 złocisze.

 

http://www.sklepelektro.com/files/oprawka_T8_bez_stat[1]_m.jpg

 

Powiecie: oszalałeś? a co z wilgocią?? spokojnie, trochę folii termokurczliwej i jest git:)

 

edit 1. Żeby nie było Link umieszczam w celach edukacyjnych, aby pokazać jak wygląda oprawka, nie w celu reklamowania czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakaś specjalna T8 14 W jest chyba. T8 10W i 15 W mają ponad 40 cm długości. Jak możesz wstaw nazwę świetlówki, na pewno to wiele ułatwi.

Bryzgoszczelne na kablu nie są zbyt odstające, nie dodają więcej niż 0,7 cm na stronę do długości świetlówki wraz ze stykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz oczywiście rację, jest to normalna świetlówka jak każda inna i jak każda inna świetlówka jest do dostania w każdym sklepie elektrycznym. Nie ma w niej nic specjalnego i w sumie to jest dziwne że nie sprzedają ich w kioskach mimo ustawowego zakazu sprzedaży żarówek żarowych :)

 

Myślę ze temat przewałkowaliśmy już dość dobrze, autora raczej ma już o czym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...