Jump to content

Karmie dobrze?


misiek20
 Share

Recommended Posts

Mylicie się! Rybki należy karmić 3-4 razy dziennie w małych ilościach, sam tak karmie pokarmem zmieszanym z 3 rodzai i dodatkowo raz na tydz ochotka i rybki pięknie są ubarwione na dodatek wyhodowałem 4 samice gupika które mają wszystkie bordowe płetwy.

Link to comment
Share on other sites

Kazdy karmi rybki na swoj sposob... Najwazniejsze to podac tyle pokarmu aby rybki wszystko zjadly i praktycznie nic (albo jak najmniej) spadlo na dno... Mysle ze okolo 3 razy dziennie malymi porcjami to dosyc. Wazne aby obserwowac wode, jesli robi sie metna podczas podmian moze to sugerowac przekarmianie i wtedy zmniejszamy ilosc badz dawki ;) Uwazam ze lepiej dac za malo niz za duzo bo glodna rybka to zdrowa rybka :)

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem karmisz dobrze i nie karmiła bym rano. Jak rybki dostają raz na dzień to dostają dobrze bo w warunkach naturalnych nie spożywają tyle jedzenia ile my im dajemy.

I tu się mylisz moja droga :)

Właśnie w war. naturalnych rybki jedzą bardzo często w bardzo małych ilościach. Po prostu co sobie złapią i podskubią to ich. Jak się to mówi cały czas żerują. Poza tym jedzą bardzo nieregularnie no i przeważnie mniej niż hodowlane.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...