Skocz do zawartości

Cube 42L


dEn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Neony przy 35 cm długości?? 2 Parki Ramirezek przy 35 cm długości ?!?! Na 2 parki ramirez 80cm a na stadko neonów 60cm ! Bez spamu akwarium ładne ale ta obsada... :zamieszany:

Neony 5 szt jako towarzystwo i "poczucie bezpieczeństwa" "Pielęgnice są dość wrażliwe na wszelkie ruchy których źródło jest zlokalizowane powyżej ich terytoriów. W naturze niebezpieczeństwo najczęściej przychodzi z góry. Nawet umiejscowienie zbiornika na poziomie ludzkiego pasa powoduje dodatkowy stres kiedy człowiek zbliża się do zbiornika". Ja zastosowałem zasadę że aby czuły się bezpieczniejsze w górnych partiach będą pływały małe ryby które tak jakby zostały by pożarte jako pierwsze gdyby wystąpiło zagrożenie ;) Dlatego nie oddawałem ich a zachowałem. Ramirezy są dwie. Czekam na samiczki i jak się sparują to parka do30l parka do 42l a później parka z 30l do oddania ;)

Gratuluję tak pięknego akwa i życzę oby tak dalej.

A co do ramirezek piękne sam takich szukam.

Ps. Też mam aksolotla piękne zwierzę. Jaki masz dla niego baniaczek i jaki kolor ma smoczek ?

Biały. Na razie nie mam kiedy go przywieźć, ale muszę w miarę szybko, bo zmarł mi wujek który się nim opiekował i do którego należał... Nie mam też za bardzo miejsca w moim "kąciku" ale możliwie że zrobię jakąś półkę.

Dzięki za miłe komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały. Na razie nie mam kiedy go przywieźć, ale muszę w miarę szybko, bo zmarł mi wujek który się nim opiekował i do którego należał... Nie mam też za bardzo miejsca w moim "kąciku" ale możliwie że zrobię jakąś półkę.

Dzięki za miłe komentarze.

Przykro mi z powodu twojego wujka.

A co do aksolotla muj jest taki różowawy piękne zwierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak myślałem, że nie napiszesz niczego ciekawego :lol: 42l wystarczają na parkę. Powierzchnia dna jest dużo większa przez liczne korzenie które stwarzają liczne kryjówki. Podobają mi się i zostaną a powtarzać się nie lubię :zamieszany:

http://super-akwarium.pl/forum/viewtopi ... &sk=t&sd=a

 

 

Andrerw: temat jak i poszczególne posty wyczyściłem ze zbędnych zaczepnych zdań. Jak macie coś do siebie to na PW sobie wyjaśnijcie (tyczy sie to głównie AsFerona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...