Skocz do zawartości

zbrojnik niebieski dziwnie się zachowuje


auch78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za mało informacji. to że siedzi za grzałką to jeszcze nic dziwnego może lubi to miejsce, może ma mało kryjówek, może mu zimno??? nie wiem o co chodzi z tym przewracaniem na plecy nie wiemy jakie akwa, jakie ryby w nim są, jeśli czyści zamek może szykuje się do tarła, nie wiemy czy to samiec czy samica, czy w akwa jest para zbrojników, brak odpowiednich informacji = brak odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało informacji. to że siedzi za grzałką to jeszcze nic dziwnego może lubi to miejsce, może ma mało kryjówek, może mu zimno??? nie wiem o co chodzi z tym przewracaniem na plecy nie wiemy jakie akwa, jakie ryby w nim są, jeśli czyści zamek może szykuje się do tarła, nie wiemy czy to samiec czy samica, czy w akwa jest para zbrojników, brak odpowiednich informacji = brak odpowiedzi

Ryby głównie stadne wyjątkiem są gupiki ramirezy molki.To samiec . Tylko on tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało informacji. to że siedzi za grzałką to jeszcze nic dziwnego może lubi to miejsce, może ma mało kryjówek, może mu zimno??? nie wiem o co chodzi z tym przewracaniem na plecy nie wiemy jakie akwa, jakie ryby w nim są, jeśli czyści zamek może szykuje się do tarła, nie wiemy czy to samiec czy samica, czy w akwa jest para zbrojników, brak odpowiednich informacji = brak odpowiedzi

Ryby głuwnie stadne wyjątkiem są gupiki ramirezy molki.To samiec . Tylko on tam jest.

Stadne ?? Ile tych stad masz ? w akwarium powinno być maksymalnie 2 stada/ławice rybek. Z tego co widzę że masz Ramierezy, molki, gupiki i jakieś stadne to jakie masz akwarium i jaka obsada ??. Zbrojniki powinny być trzymane przynajmniej w parach. Podaj wszystkie info o aqua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że jak one są dorosle to niejedzą glonów z szyb ale martwię się dlaczego siędzi za grzałką i dlaczego ciągle myje zamek może mu kupić samice a może coś mu się stało jak była ospa co.

Po prostu lubi to miejsce za grzałką, lub tam woda jest cieplejsza ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...