Skocz do zawartości

300 l. ameryka


kroni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.stawiam powoli baniak 300l 150x40x50 ,obsadę planuje taka ,napewno akary z maroni,zbrojniki,duch i chciałbym pielęgnice plamookie lub inne drugie stado spokojnych pielęgnic.baniak będzie słabo oświetlony bo max 1x30w.sporo roślin,głównie anubiasów i kryptokoryn i innych mało wymagajacych roślin,kamienie i spory korzeń.pytanie co do ryb ,akary bedą na pewno ale czy plamookie czy moze inne pielęgnice które nie rozniosły mi roślinnosci i akar.dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajica, miodowe, a. błękitna. meeka, ellioti ewentualnie zebra... wszystkie małe i względnie miłe ;) poza zeberkami :P

 

Akwa duże więc salvini, nicaraguesis, severum... i czasem udaje się spotkać rzadkie gatunki pielęgnic, których nie znajdziesz w sklepach typu "Kakadu" warto poszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam u siebie w akwarium ziemiojady red head tapajos i powiem ci że to są bardzo sympatyczne pielęgnice. Ostatnio odbywają tarła.

Trzeba dodać że to prawdziwe koparki. Cały piach jest przez nie przekopany. Dzieki temu akwarium wygląda według mnie bardziej naturalnie. Żeby się nie powtarzać zapraszam do obejrzenia jeszcze nie wykończonego mojego akwarium. Link w moim opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

akwarium już w domu,plamookie zamówione czekaja na odbiór ze sklepu,pytanie jest tylko takie-mam już 4-ry akary z maroni a chciałbym dokupić jeszcze ze 2,będą zbojniki i duch no i plamookie tylko jaką ilość ich zakupić żeby nie przegiąć bo to spore ryby są.myślałem o 4 rech albo o 6ciu żeby było po równo.

 

jakie jest wasze zdanie?

 

 

wasze zdanie jest pro.ok.zawsze bedzie pretekst zeby stwierdzić ze jest przerybienie.damy rade.

 

 

Pley: EDYTUJ POSTY! Popraw post! Zdania zaczynami z dużej litery oraz używamy znaków interpunkcyjnych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...