Skocz do zawartości

Duch Amazonski - dziwne zachowanie.


Razoreq121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trudno nie moge zmienic na wiecej niz 112l bo mam akurat na ta szafke. Pytalem sie w sklepie gdzie go kupowalem to powiedzial ze w 112l osiagnie rozmiary ok 10 cm wiec moge go trzymac. Ale dalej nikt nie rozwiazal mojego problemu ze nie chce zblizyc sie do dna tylko plywa po powierzchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie jest to powiedziane , że urośnie tylko do 10 cm. Mój w 100 litrach urósł do 15 cm. Szybko załatwiłam sobie 200 litrów. Ale mój drugi duch tak jak był 8 cm tak został. Słyszałam , że tylko dominujące duchy rosną wielkie. Zależy na jakiego się trafi na zwykłego czy na dominanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno nie moge zmienic na wiecej niz 112l bo mam akurat na ta szafke.

Jeśli masz solidną szafkę i trochę miejsca po bokach, wystarczy kupić i zamocować blat taki jak do kuchni :) Jeśli ktoś chce pod mniejsze akwa to pytajcie się w obi czy castoramie o resztki. Znajomy pracuje w obi i mówi, że można dostać taki kawałek np. 60x30 za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie jest to powiedziane , że urośnie tylko do 10 cm. Mój w 100 litrach urósł do 15 cm. Szybko załatwiłam sobie 200 litrów. Ale mój drugi duch tak jak był 8 cm tak został. Słyszałam , że tylko dominujące duchy rosną wielkie. Zależy na jakiego się trafi na zwykłego czy na dominanta.

 

 

hmmm...w kakadu ten duch miał chyba ze 30. ogromny!

kiepska sprawa tak zaryzykować i później mieć kłopot...

ale strasznie mi się podobają te ryby 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tyle by lo npisane na tym forum o Duchu i o jego wymaganiach nawet jesli raba by skarłowaciała to czy to powód zeby ją męczyc ??????????? moim zdniem nie Nie można sobie zakładac ze nie urośnie i wszystko gra Jeśli nei urośnie to bedzie to nasza wina . Bo nie zapewniliśmy Mu odpowiednich warunków.. Jesteśmy Akwarystami przemyślcie to.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Na zdrowy rozum...jesli nie urosnie duzy (zalozmy 10cm) zapewniam cie ze w akwarium 112l nie bedzie sie meczyl. Moj Kuzyn ma 25 lat i jest akwarysta od 7 lat i to on powiedzial te slowa. Na przykladzie akwarium ma 100x100x50 a ryba ma zalozmy 5 cm to na BANK sie nie meczy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli móimy o domnującym osobniku to musimy mieć chociaż 2 zeby jeden mógł byc dominującym i o to chodi w dominacji wewnątrz gaunkowej . To ze bojownik go ganiał to powiem ci tak Dostalem od kol4go dwie pielęgnice Managuańskie moje brzanki je ganiały a One uciekały wiesz co się stało po miessiącu ???????? Managuańskie zjady 20 Brzanek Sumatrzańskich:) taki byl finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, u mnie nie ma agresywnych ryb, ale w akwarium dominuje Bocja wspaniala i jeden zbrojnik, wiec jak sie zdenerwuja na cos to pozniej wszystkie roslinki znowu powsadzac trzeba. ale mialem taki dziwny przypadek bo mialem 2 kiryski czarne jeden duzy drugi maly i co sie stalo???? po 1 dniu duzy glonojad widocznie wciagnol kiryska kiedy czyscil podloze ;/

 

PS. Nie wiecie co to moze byc ze ryba ciagle albo zatrzymuje sie na lisciu albo staje na kamieniach?? Jest ona dosyc guba ale to samiec Molinezja Black Moly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...