Jump to content

Kirysek Panda

Recommended Posts

Pomocy coś sie dzieje z moim kiryskiem panda oddycha bardzo szybko az caly sie unosi.. Tak jakby człowiek ktory przebiegł maraton na oczyach ma jakaś jakby szarą powłoke.. Wogóle sie nie rusza nie wiem o co chodzi nie dawno ryby przezyly 2 dni w wiadrze ale miały tam filter i grzałke.. Teraz juz sa w akwarium. Zdjęć niestety nie mam jak wrzucić..

Czy masz dobre napowietrzanie? Mozliwe, ze powietrza mu brakuje..Sprobuj moze podlaczyc deszczownie...

Kirysy oddychają powietrzem atmosferycznym, co jakiś czas wynurzają się aby zaczerpnąć powietrza .Napowietrzanie dla nich jest zbędne.

Co do problemu co one robiły w wiadrze, czy była w nim dojrzała woda i dojrzały filtr ? Jakie masz parametry wody w akwarium?

Moje akwarium mi pękło kupiłem jak najszybciej nowe akwarium.. Warunki mają zdaje mi sie żę dobre temperatura - 25C a testów jeszcze nie robiłem..

Edit:

Kirysek niestety juz pada znaczy podplywa do gory i pada na ziemie i zrobil tak 3 razy a teraz juz lezy na boku..:( zaraz go wyłowie.. Wszystkie inne kiryski są ruchliwe i dobrze sie mają.. tak jak i inne ryby..

Edit:

Mój drugi kirysek ma czerwony brzuch i strasznie szybko oddycha tak jak tamten tylko ze nie ma błony na oczach ale jest ruchliwy.. proszę o pomoc nie mam możliwośći wrzucenia zdjęć..

• 1 year later...
 Share

• Create New...