Skocz do zawartości

Glonojad nie rośnie!


balons
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przez muszelke mogła byc inna woda nie wiem jaka ale jaks tam jest bo tez miałem muszelka ale ryby zdychały pozniej kokos ale woda była za kwasna ale to wi nnym akwa \bez glonojusiow a wczoraj zdechła mi samica glonojada długosc 6cm moze 6,5cm zostały mi2 samce jeden 8,6cm a drugi gdzie s z 8cm nie wiem od czego ta samica mi zdechła miała moze z rok bardzo prosze o odpowiedz i pozdro acha jakbyco to nie kupuj tylu glonojadow bo samce bede walczyły ze sobą o samice ja mam 2 samce bo samica zdechła i tak ze soba walczqa a le wiekszy wygrywa bo ten mały sie chowa we zkup sobie tak ze 3 moze 4 glonojady wielkosc gdzies z 5cm i lepiej moze ze by jeden gatunek n zbrojnik niebieski bmten gatunek najłatwiej sie hoduje i jest bardzo ładny zycze powodzenia w akwarystyce i pozdro mam nadzieje ze moja rada pomogła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moze jak były w ikrze to sie uszkodziły ja mam 2 samce i miałem tydzien temu samice i tez nie złożyły ikry prawie przez rok a_teraz mam tylko 2 samce aha moze_ktos by oddał para małych zbrojnikow mieszkam w janikowie ale w inowrocławiu tez moze byc jak ktos mieszka i by dal mi 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...