Jump to content

Glonojad nie rośnie!

balons
 Share

Recommended Posts

Na pewno nie skarłowaciała. A kiedy ją kupiłeś?

no napisałem 2-3 lata temu.

Szczęśliwym fartem udało mi sie kupic wtedy samca i przez te lata ani razu nie doszło do tarła.Może jest z nią coś źle?

Edit:

Co do diety to raczej niczego jej nie brakuje. Sałatka, marchewka(marchwi jakos nie rusza) i pokarm roślinny

Witam. Czy może ktoś wie co się mogło stać z moimi neonami czerwonymi? Jeszcze wczoraj miałam 9 neonów, a dziś mam już 7. Przeszukałam całe akwarium i nic :-( Oprócz neonów mam też: 9 danio, 6 tęczanek, 3 kiryski i dwa zbrojniki lamparcie. Czy zbrojnik mógł zaatakować neony? Ma ok 10cm i wychodzi tylko w nocy, więc praktycznie go nie widać. Zmasakrował prawie całkowicie dość dużą roślinkę. Daję mu też tabletki dla glonojadów,ale nawet nie wiem czy je zjada,bo wychodzi i żeruje tylko jak zgaszę światło.Pomóżcie!!! Dzięki

Nie chciałam się wcinać, przepraszam. Chodzi o to,że to moje pierwsze akwarium i chciałam gdzieś po prostu zapytać o radę. Pozdrawiam

Edit:

A poza tym moje pytanie też częściowo dotyczy glonojada,prawda? ;)

a może masz przerybione akwarium i dlatego nie rośnie, ja karmie moje glonojady pokarmem w tabletkach i w ciągu pół roku urosły trzy krotnie, czasem też zjedzą rybkę która mi zdechnie dossają się do niej i za jakiś czas jej niema:)

zacznij im dawac jesc mrozonki musi jesc mieso

jak dajesz wszystkim powiedzmy 2 kostki to zacznij 4 zobaczysz ze musza jesc

Edit:

a martwe ryby ,jak najbardziej co nie którzy mowia ze wyjmowac to jakos nie jest prawda zostawia sie je

wiesz co moje glonki zaczely szybko rosnac jak zaczelam im podawac gotowana piers z kurczaka i powiem szczerze ze wciana a mu sie pletwy trzesa:)jest tak zachlanny ze nie pozwala nikomu zabrac wszytkich odgania :D

• 2 weeks later...

Sluchajcie nie wiem co się stało ale w nocy zdechło mi 8 glonojadów została tylko samica i dwa samce oraz 4 złote i wszystkie miały ogromne brzuchy a na wieczór nie karmię ryb, takze one nic nie upolowaly to jakas choroba?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...