Skocz do zawartości

Glonojad nie rośnie!


balons
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie skarłowaciała. A kiedy ją kupiłeś?

no napisałem 2-3 lata temu.

Szczęśliwym fartem udało mi sie kupic wtedy samca i przez te lata ani razu nie doszło do tarła.Może jest z nią coś źle?

 

Edit:

 

Co do diety to raczej niczego jej nie brakuje. Sałatka, marchewka(marchwi jakos nie rusza) i pokarm roślinny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy może ktoś wie co się mogło stać z moimi neonami czerwonymi? Jeszcze wczoraj miałam 9 neonów, a dziś mam już 7. Przeszukałam całe akwarium i nic :-( Oprócz neonów mam też: 9 danio, 6 tęczanek, 3 kiryski i dwa zbrojniki lamparcie. Czy zbrojnik mógł zaatakować neony? Ma ok 10cm i wychodzi tylko w nocy, więc praktycznie go nie widać. Zmasakrował prawie całkowicie dość dużą roślinkę. Daję mu też tabletki dla glonojadów,ale nawet nie wiem czy je zjada,bo wychodzi i żeruje tylko jak zgaszę światło.Pomóżcie!!! Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij im dawac jesc mrozonki musi jesc mieso

jak dajesz wszystkim powiedzmy 2 kostki to zacznij 4 zobaczysz ze musza jesc

Edit:

 

a martwe ryby ,jak najbardziej co nie którzy mowia ze wyjmowac to jakos nie jest prawda zostawia sie je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sluchajcie nie wiem co się stało ale w nocy zdechło mi 8 glonojadów została tylko samica i dwa samce oraz 4 złote i wszystkie miały ogromne brzuchy a na wieczór nie karmię ryb, takze one nic nie upolowaly to jakas choroba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...