Jump to content
Sign in to follow this  
luki11111

krewetki

Recommended Posts

dzis kupiłem pare krewetek... noo ii jakos nie bardzo mozna je zobaczyc:PP czy one z natury tak sie chowają po roznych miejscach ze trudno je wypatrzec czyy co?:) boo juz mnie postraszyli zee to brzanki sumatrzanskie mogly je wszamac..

nie no naprawdę, tak jak na privie Ci anpisałam, to naturalne, zwłaszcza w nowym zbiorniku :P przygas swiatło, może się odważą i wyjdą :)

Moje krewetki przez pierwsze 2 tygodnie nie chciały się za bardzo pokazywać. Teraz często je widać. Poza tym krewetki od czasu do czasu wymieniają pancerzyk i wtedy też się chowają przez kilka dni.

Ja do swojego akwa ogólnego planuję wpuścić też krewetki :) nie zależy mi za bardzo na tym żeby były jakąś specjalną dekoracją ale bardziej jako "dostawcy" naturalnego pożywienia dla rybek i jako "neutralizatory" tego co tam na dnie będą mogły sobie podjeść :) Myślę, że to dobrze wpłynie na stworzenie symbiozy podobnej do środowiska naturalnego. W związku z tym mam pytanie - jakie krewetki mogły by spełnić moje oczekiwania ?

Będę bardzo wdzięczny za opinie.

W dużym baniaku mam kilka sztuk red cherry jednak obsolutnie ich nie widać.

nigdy jeszcze nie wyszły. dziś widziałem je przy okazji czyszczenia gdy przesunąłem korzeń także napewno żyją;)

w małym baniaczku mam Greeny i tu pytanie czy greeny krzyżują sie z red cherry? nie wiem czy mogę je puścić razem?

W dużym baniaku mam kilka sztuk red cherry jednak obsolutnie ich nie widać.

nigdy jeszcze nie wyszły. dziś widziałem je przy okazji czyszczenia gdy przesunąłem korzeń także napewno żyją;)

w małym baniaczku mam Greeny i tu pytanie czy greeny krzyżują sie z red cherry? nie wiem czy mogę je puścić razem?

Z red cherry krzyżują się Yellow, Blue Pearl i White Pearl. A co to są te Greeny?

Nie chce zakładać nowego tematu na forum... :)

Mam takie pytanko : ile żyją krewetki ?

ile zyja nie wiem....

mam bardziej banalne pytanie...jaka jest ich głowna funkcja...

czy przy obsadzie 10 neonow i 4 kirysyki na baniak 54....moge dorzucic kilka krewetek? jakiego gatunku najlepiej?

maja jakies specjalne wymagania albo przeciwwskazania?

Nie chce zakładać nowego tematu na forum... :)

Mam takie pytanko : ile żyją krewetki ?

Zależy jakie krewetki, ale np amano do 5lat a red cherry 2 lata.

Sign in to follow this