Skocz do zawartości

Duch amazoński


kloc270
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ja coś pomogę, Na pewno akwarium minimum 250l posiadam ją około 2 miesięcy z czego może były ze 5 dni kiedy było ją widać w akwarium póki co mój duch ma ok 12cm. Wiem, że w nocy wypływa na kolację (wcina moje krewetki), Na pewno ma bardzo fajny sposób pływania. Zapraszam do mojej galerii klikając link(zdjęcie) w moim podpisie.

Zadaj konkretne pytania co byś chciał wiedzieć, może uda mi się Ci na nie odpowiedzieć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ducha w 200 litrach. Niestety urósł mi do prawie 30 cm i sprzedaje go nowemu właścicielowi. Dla takiej ryby akwarium 300 litrów to minimum !

Gdy duch jest mały to żyje w zgodzie z innymi rybami, ale gdy rośnie do takich rozmiarów co mój to staje się agresywnym drapieżnikiem. Wytrzebił mi ze 3 kosiarki, jednego mieczyka i jednego kirysa.

Gdy był mały żywił się pokarmem suchym, a teraz je tylko mięso. Najlepsze mięsko dla niego to krewetki koktajlowe mrożone i rożnego rodzaju mrożonki dla ryb.

Jak masz jeszcze jakieś pytanie to pytaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy ze zrozumieniem... post Wilczycy był odpowiedzią na zadane pytanie, wstawianie linka do "suchego" opisu gatunku (zwłaszcza z SA.pl) moim zdaniem nie spełniało kryterium odpowiedzi i na dobrą sprawę sugerowało pewną indolencją pytającego, który przed zadaniem takiego pytania powinien sprawdzić wszystkie (podstawowe) dostępne źródła informacji o danym gatunku. I stąd moja irytacja i zamieszczony post...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B.K.... nie warto

Atreyu: Z oczywistych względów zamykam. Osobiste komentarze, lub tak zwany OT proszę zachować dla siebie. Te słowa kieruje do obu Panów. Mam szczerą nadzieję że to się nie powtórzy. Tym razem kończy się na słownej uwadze, następnym razem będzie od razu ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...