Jump to content

Duch amazoński


kloc270
 Share

Recommended Posts

Jakie akwarium itp. Dzięki za wszelkie informacje...

To co tam tego nie znajdzie?

 

jano co ty myślisz, że nie rozumiem co człowiek pisze?

Nie masz nic do powiedzenia w sprawie ww ryby to twój niby komentarz jest tu nie potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

Może ja coś pomogę, Na pewno akwarium minimum 250l posiadam ją około 2 miesięcy z czego może były ze 5 dni kiedy było ją widać w akwarium póki co mój duch ma ok 12cm. Wiem, że w nocy wypływa na kolację (wcina moje krewetki), Na pewno ma bardzo fajny sposób pływania. Zapraszam do mojej galerii klikając link(zdjęcie) w moim podpisie.

Zadaj konkretne pytania co byś chciał wiedzieć, może uda mi się Ci na nie odpowiedzieć.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja mam ducha w 200 litrach. Niestety urósł mi do prawie 30 cm i sprzedaje go nowemu właścicielowi. Dla takiej ryby akwarium 300 litrów to minimum !

Gdy duch jest mały to żyje w zgodzie z innymi rybami, ale gdy rośnie do takich rozmiarów co mój to staje się agresywnym drapieżnikiem. Wytrzebił mi ze 3 kosiarki, jednego mieczyka i jednego kirysa.

Gdy był mały żywił się pokarmem suchym, a teraz je tylko mięso. Najlepsze mięsko dla niego to krewetki koktajlowe mrożone i rożnego rodzaju mrożonki dla ryb.

Jak masz jeszcze jakieś pytanie to pytaj ;)

Link to comment
Share on other sites

Problemy ze zrozumieniem... post Wilczycy był odpowiedzią na zadane pytanie, wstawianie linka do "suchego" opisu gatunku (zwłaszcza z SA.pl) moim zdaniem nie spełniało kryterium odpowiedzi i na dobrą sprawę sugerowało pewną indolencją pytającego, który przed zadaniem takiego pytania powinien sprawdzić wszystkie (podstawowe) dostępne źródła informacji o danym gatunku. I stąd moja irytacja i zamieszczony post...

Link to comment
Share on other sites

B.K.... nie warto

Atreyu: Z oczywistych względów zamykam. Osobiste komentarze, lub tak zwany OT proszę zachować dla siebie. Te słowa kieruje do obu Panów. Mam szczerą nadzieję że to się nie powtórzy. Tym razem kończy się na słownej uwadze, następnym razem będzie od razu ostrzeżenie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...