Jump to content

welon pływa w tylnej cześci akwa brak apetytu

Recommended Posts

Po pierwsze: brak apetytu ile chorób ma takie objawy ? Dużo, napisz coś więcej, poobserwuj rybkę, 26 stopni dla welona to za dużo. Poczytaj na necie o temperaturze w której można trzymać welony. Być może to jest przyczyna ?

akwa 60 l juz od 2 dni tak się zachowuje z tego co zauważałem to ze 1 głupki samiec go nęka i czasem postraszy a tak to non stop sobie dryfuje po tylnej części akwa nawet przepływający pokarm obok nie działa na niego welona mam już 3 tyg i dopiero teraz jest taki dziwny zawsze był pierwszy w karmniku pchał się o życie do jedzenia pływał po całym akwa

Welon to ryba zimnolubna, to po pierwsze. Po drugie taką rybę trzyma się (jedną ) w 50 l., a najlepiej ,żeby miał ten welon jakieś towarzystwo (innego welona)

Welon w 50l? Proszę... One potrzebują większych akwa. Moim zdaniem tak 90 -100litrów i więcej. Zmniejsz temperaturę, zrób testy, podaj całą obsadę.

(...) co zauważałem to ze 1 głupki samiec go nęka (...)

Gupik !!

Welon w 50l? Proszę... One potrzebują większych akwa. Moim zdaniem tak 90 -100litrów i więcej. Zmniejsz temperaturę, zrób testy, podaj całą obsadę.

Tak, jeden welon najmniej 50 l .

Maxxx20202 podaj chociaz całą obsadę

Masz jedengo welona, jedną kosiarkę jednego gupika?

A tutaj poczytaj o welonach : http://www.superakwarium.pl/welon-welon ... id752.html

O innych rybach też znajdziesz tam informacje.

Share

• Create New...