Skocz do zawartości

[64,2L] Black Waters


Pley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No co tu pisać, jak zwykle BW w Twoim wykonaniu to coś nowego i kawał dobrej roboty. Można jedynie gratulować i dziękować że jesteś jedną z niewielu osób które mają pojęcie o czarnych wodach. Te pielęgnice czy co tu kombnujesz będą jedynie dopełnieniem tego dzieła. Dobra więcej nie pisze bo książka wyjdzie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tu pisać, jak zwykle BW w Twoim wykonaniu to coś nowego i kawał dobrej roboty. Można jedynie gratulować i dziękować że jesteś jedną z niewielu osób które mają pojęcie o czarnych wodach. Te pielęgnice czy co tu kombnujesz będą jedynie dopełnieniem tego dzieła. Dobra więcej nie pisze bo książka wyjdzie ;).

 

zdecydowanie zgadzam się ze szlak123..jakiekolwiek BW w wykonaniu Play'a jest dla mnie doskonałe... prezentuje ostateczny wygląd i nic nie wymaga wg mnie zmiany....sama gustuję z roślinnych, ale jakbym miała decydować się na ten styl to na pewno uderzyłabym z tematem do Play'a :)

 

Play...jestem pod wrażeniem i czekam na mieszkańców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwaria Kolegi Oglądam od dawna i muszę przyznać ze z z każdym kolejnym zbiornikiem , z kolejna odsłona są one ładniejsze . Nie dość ze potrafi przenieść nas 1000 km w mroki Czarnych Wód Amazonki to jeszcze nie ogranicza się do najpospolitszych gatunków a szuka czegoś ciekawego i interesującego ............ Cieszę się ze jest Ktoś na tym forum kto poważnie podchodzi to tej tematyki ..... Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w kolejnych Aranżacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ładne to twoje BW. Teraz czekać trzeba na darmozjady.

Jeśli mogę coś zasugerować sprawdź jak by wyglądało umieszczenie centralnie żarówki (na środku akwarium).

To co mi się podoba w ciemnych wodach - wystarczy kilka patyków, mądry łeb, który to poukłada i można zrobić coś pięknego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne to twoje BW. Teraz czekać trzeba na darmozjady.

Jeśli mogę coś zasugerować sprawdź jak by wyglądało umieszczenie centralnie żarówki (na środku akwarium).

To co mi się podoba w ciemnych wodach - wystarczy kilka patyków, mądry łeb, który to poukłada i można zrobić coś pięknego :!:

 

Na środku daje ciekawy efekt, jednak wole jedną stronę mieć ładnie doświetloną.

 

Darmozjady zamieszkają tutaj mam nadzieje niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Nastąpiły małe zmiany w planach, a mianowicie dowiedziałem się że A. cacatuoides występują we wszystkich typowych wodach z pielęgniczkami (WW, CW i BW)

 

Możliwe, że zamieszka tutaj parka kakadu, a z czasem podmienie je na WF albo przerzucę się na A. agassiza

Możliwe, możliwe, ale i tak padło na coś innego!

 

Właśnie dziś (20 00) będę odbierać A. sp Abacaxis :) Mam nadzieje, że nie będę żałować.

Postaram się wkleić zdjecia póżniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bardzo ładne bw :)

ja bym popracował z led-ami przy tak małym zapotrzebowaniu na lumeny :)

 

no i na zbliżeniach widać, że to worek na śmieci... te "fabryczne" załamania jakoś byś mógł rozprasować (niebezpośrednio żelazkiem oczywiście), a dopiero później pognieść. Może jeszcze przed pognieceniem zmatowić... tylko nie mam pomysłu jak...

 

bardzo mi się podoba, choć nie moje klimaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

26. 06. 11 Kupiłem 10szt H. Amandae, planuje kupić drugie tyle w wrześniu

 

Dowiedziałem się, że moje Abacaxisy mają takie barwy jakie mają z powodu nie tylko parametrów, a i z tego powodu, że rodzice (samica) to chyba nie była czysta Abacaxis. Użytkownik które mi je sprzedal zachował się cudownie, dał mi drugą parkę, tym razem czyściutkich Abacaxis i nie zyczył sobie za to zapłaty :) . Musze podłączyć RO i kupić walizeczkę z testami szybko.

 

Samiec na chwile obecną wygladał tak - Dołączona grafika

 

Film z baniaka - http://www.youtube.com/watch?v=s39ZraarhFQ

 

ZMIANY!

 

Przyszły nowe Abacaxis, od razu widać róznice!

 

Dodałem liści, może jeszcze jakieś sugestie? Coś dodać, czegoś odjąć?

Dołączona grafika

 

 

Makro :D

Dołączona grafika

 

Abacaxisom na razie tylko takie zdjecie zrobiłem, ale już tutaj widać piękny fioletowy pyszczek u samca :)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26. 06. 11 Kupiłem 10szt H. Amandae, planuje kupić drugie tyle w wrześniu

 

Dowiedziałem się, że moje Abacaxisy mają takie barwy jakie mają z powodu nie tylko parametrów, a i z tego powodu, że rodzice (samica) to chyba nie była czysta Abacaxis. Użytkownik które mi je sprzedal zachował się cudownie, dał mi drugą parkę, tym razem czyściutkich Abacaxis i nie zyczył sobie za to zapłaty :) . Musze podłączyć RO i kupić walizeczkę z testami szybko.

 

Samiec na chwile obecną wygladał tak - Dołączona grafika

 

Film z baniaka - http://www.youtube.com/watch?v=s39ZraarhFQ

 

ZMIANY!

 

Przyszły nowe Abacaxis, od razu widać róznice!

 

Dodałem liści, może jeszcze jakieś sugestie? Coś dodać, czegoś odjąć?

Dołączona grafika

 

 

Makro :D

Dołączona grafika

 

Abacaxisom na razie tylko takie zdjecie zrobiłem, ale już tutaj widać piękny fioletowy pyszczek u samca :)

Dołączona grafika

 

ja tam nie widzę żadnego fioletu :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...