Skocz do zawartości

Jak rozpoznac czy czarna molinezja jest kotna?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!

 

Mam 4 czarne molinezje i nie wiem jakiej sa plci :oops: ale jedna z nich jest wyraznie grubsza niz pozostale.Jesli nie bede wiedziala czy to kotna samiczka nie bede mogla w pore zareagowac i przeniesc ja do kotnika.Z tego co wiem to male kanibalki ;) i potrafia zjadac swe mlode jak gupiki.Prosze o rady!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozróżnienia płci to już koledzy Ci odpowiedzieli. Natomiast jeśli chodzi o samo utrzymanie narybku to moim zdaniem jeśli masz warunki do hodowli i możliwości sprzedania lub oddania młodych to ok. Jeśli nie,to po pewnym czasie okaże się, że przez dbanie i chuchanie, w akwarium zrobi ci się zupa rybna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pozyteczne rady,tyle ksiazek przeczytalam ale w zyciu wyglada to inaczej :).Juz twraz wiem ze mm jedna kotna samiczke i cos mi sie wydaje ze niedlugo bedzie sie kocila :D .Jest bardzo gruba,powiedzialabym nawet ze jej brzuch jest wiekszy od jej calego tulowia hi hi.Niepokoi mnie tylko to ze wisi jej jakis bialy frendzelek z odbytu,raczej akurat One maja odchody zblizone do jasnego brazu.Wiec co to jest,czy to juz sie zaczyna?No i jest strasznie pobudzona plywa po calym akwa jak szalona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...