Skocz do zawartości

__narybek__


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie narybku gupika

Mam go tydzien i rybki wygladaja na zdrowe, trzymam je w kotniku temperatura ok.24, 25 stopni, karmie suchym roztartym pokarmem.Maja ok.7 minimetrow i nie zauwazylam zeby cokolwiek im bylo.Jednak po tygodniu znalazlam jedna martwa rybke na dnie kotnika a na nastepny dzien znow to samo. Dlaczego tak sie dzieje ?? :help:

 

P.S.Jesli powtarzam temat to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoduje gupiki i jak dla mnie kilka sztuk które padnie to niewiele.

a padać mogą z rożnych powodów: wady genetyczne, pobicie przez inne rybki, niepełne wykształcenie się organów etc. dużo tego jest.

ogólnie w kotniku nie ma innych większych ryb co by wyczyściły miot z "chorych osobników" co do kotnika jeśli masz filtr to dobrze a jeśli nie masz to musisz dać bo filtr to serce każdego akwarium nawet kotnika. nie przejmuj się z każdym miotem tak jest że pare sztuk będzie trefne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalna rzecz że jakiś słaby osobnika padnie z choroby czy też i innego powodu a te silniejsza przeżyją i bardzo dobrze bo po co ma się taka marna ryba mordować

Zgadzam się :) Mi samica urodziła wczoraj 53 młode i 1 mi już zdechła . Nie martw się to normalne, że słabszy osobnik zdechnie .

A ile masz sztuk narybku :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalna rzecz że jakiś słaby osobnika padnie z choroby czy też i innego powodu a te silniejsza przeżyją i bardzo dobrze bo po co ma się taka marna ryba mordować

Zgadzam się :) Mi samica urodziła wczoraj 53 młode i 1 mi już zdechła . Nie martw się to normalne, że słabszy osobnik zdechnie .

A ile masz sztuk narybku :)?

53 sztuki? :shock: strasznie dużo. Ja pierwszego miotu wyłapałam tylko 14, zaś kolejnego 5 gupików..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...