Skocz do zawartości

Ludzie POMOCY!!


yodaniel17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam nie wiem jaki dział!

 

Ale pękło mi akwarium woda cieknie około 20 minnut temu podchodze do akwarium aptrze woda cieknie!! i jest pękniecie nie wiem co robic pomocy!! akwarium mam 3 dzien!! czy to jakies fatum! jeszcze o tej godzinie !! POMOCY,,

 

 

 

 

 

P.S.

 

 

Administratorów przepraszam za pisownie w każym poście.. Ale jestem cały w nerwach i w pośpiechu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a co wy mysleliscie szklo a co innego?? wlasnie sie dziwie jak to mozliwe! napewno nikt tego nie zrobil bo odszedlem na 20 minut od biurka wracam i pekniete kawarium nie wiem o co chodzi!! i to nie peklo na miejscu gdzie jest sklejeon tylko po skosie! POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancje mogą Ci uznać lub nie to już od nich zależy bo muszą Ci na słowo uwierzyć że nie puknąłeś w nic tym akwa jak go np przenosiłeś a teraz chcesz nowe więc tu bym się martwił jeśli zbiorniczek jest niewielki to koszt też niewielki grunt żebyś szybko załatwił sprawę i kupił nowy zbiornik (bo na rozpatrzenie się czeka z tego co wiem nawet 2 tyg. ustawowo) więc tu bym nawet nie kombinował bo jeśli masz zbiornik w okolicach 50l to same wysyłki w dwie strony będą Cie tyle kosztowały co nowe akwa lub niewiele mniej także już lepiej pójść do sklepu po nowe w grę wchodzi tylko kurier bo pocztą to byś im posłał piasek szklany zamiast pękniętego akwa.. Puki co wydaje mi się że chyba nie powinieneś karmić rybek przez jakiś czas lub ograniczyć do minimum gdyż sadzę że woda niezbyt dobrze to zniesie chyba że będziesz często podmieniał w wiaderku a swoja droga ze rybki maja niezłego stresa teraz.

I przestroga nie kupujcie akwarium na allegro (innych delikatnych rzeczy też). W takim przypadku co innego pojechać do sklepu z reklamacją a co innego bawić się w wysyłki i telefonowanie co wiem z doświadczenia jest kłopotliwe bo inaczej sprzedawca rozmawia z kimś przez telefon (najczęściej spławia) a co innego jak się przyjdzie osobiście z towarem zrobi awanturę na cały sklep i postawi się sprzedawce pod ścianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydałem 200zł na to cholerne akwarium! teraz bede musial wszystko od nwa kupic! mam 15 lat wszystko z moich kiesznkowych co ja zrobie! kurde czy oni nie oplacaja gwarancji w sensie przesyłki!.. nie no ja sie zabije!

 

Często? czyli co ile mam zmienaic wode i ile %?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...