Skocz do zawartości

kakadu tarło


Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej są zapłodnione teraz tylko czekajmy na rozwój sytuacji i patrz czy z jajeczek nie wydostają się ogonki :D, aha zmniejsz przepływ wody przez filtr bo mogą się rozbić o ścianki kiedy już się wyklują.

Czekam na post "już są małe" ;) , i zobaczymy co wyniknie z tego że nie ma samiczki, samiczka i tak by je zjadła... No więc ciekawe bardzo, czekam...:D.

Ps. biszkoptowy kolor tez oznacza zapłodnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się ten filtr, jest napędzany powietrzem z pompki ;) .Bąbelki, które wydostają się z rurki filtra ciągną za sobą wodę. Takich filtrów używa się m.in. w krewetkariach :) . Sambi, powodzenia ;) , i laikowi dzięki za rady. Napiszę, jak coś się będzie działo ;)

Edit: Zdjęcie ikry ;) :

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze u mnie już 3 dzień i nic samiec pływa po całym akwa a samica pilnuje cały czas ikry, nawet na krok jej nie opuszcza.

Myślę, że jest nie zapłodniona,.

 

 

 

 

 

 

Byłem teraz zobaczyć do akwa i niestety stało się....... ikry już nie ma a samica pływa po całym akwarium i samiec do niej podpływa.

Pewnie zjadła ikrę bo wiedziała, że nic z tego nie będzie bądź była wystraszona.

:(:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa...ja również mam nadzieję, że się znajdą, ale wykluwały się bez matki, a z tego co wiem, to jest pierwsze tarło moich kakadu, i nie wiem jak będzie ;)

 

Edit: sambi, spoko, na pewno będzie jeszcze wiele okazji, pewnie twoja samiczka jest jeszcze młoda, i niedoświadczona. Pierwsze tarła prawie zawsze kończą się na zjedzeniu ikry :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak polecam Ci stronę Apisto.pl dużo rzeczy tam się dowiedziałem, strona jest naprawdę super i są ludzie którzy zajmują się pielęgniczkami maja długoletni staż z tymi rybami. Zadałeś wcześniej pytanie jak wyglądają małe itp. -> tutaj masz link do fotek kakadu z małymi przy okazji jest co nieco informacji http://www.apisto.pl/fa/viewtopic.php?t=7171. Życzę powodzenia w hodowli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...