Skocz do zawartości

kakadu tarło


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, dzisiaj robie restrcik akwa, a tu na kamieniu widzę ikrę kakadu :| Nie wiem co robić,włorzyłem kamień, na którym była ikra do akwa 3l, większego nie mam :( nalałem tam wody z akwa , dałem tam samiczkę kakadu (mamę), i załączyłem słaby filtr, wodę dogrzewam lampką... :roll:

Czy takie coś ma prawo przeżyć? Proszę o szybkie odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, bez grzałki może być ciężko :(

Jakby woda była ciepła, to przeżyją, ale to jest zbyt małe akwarium do odchowu narybku i naprwadę, jeślichcesz odchować narybek powinien Cię martwić litraż baniaczka i brak grzałki.

Takie rzeczy powinno się mieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kolor ikry wpada w kolor pomarańczowy? Jeśli nie to musisz wpuścić samca. Ogólnie tak się nie robi. Zawsze kiedy jest tarło wpuszcza się samiczkę z samczykiem, kiedy on zrobi swoje wtedy go odławiasz. Nie wiem czy to ma jakiś sens, teraz naraziłeś samice na stres i zmianę parametrów wody przez co może się skończyć zjedzeniem ikry. Karm ją żywymi larwami, tak aby miała jedzenia pod dostatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w ogólnym, ikra była w jaskini, i była lekko przyciemniona. Ikra ma raczej kolor różowy. A jeśli woda, w której była ikra była przez jakąś godzinę w temp. 19st. to coś może nie wypalić???

Edit:Samiczka zjada ikrę!!!! mogę ją odłowić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...